Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami jó praktika a...

Van valami jó praktika a pólóba beleivódott dezodor szag eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Felveszem a tiszta pólót, és fél óra múlva olyan büdös hagyma szagom van, mintha egy hétig rajtam lett volna előtte. Majd elsüllyedek szégyenemben, pedig kifejezetten igényes vagyok magamra. Próbáltuk már ecettel mosni is, az valamennyire kiszedte belőle ezt a szagot, de nem az igazi. Vanishsel is, de semmi szóra érdemes.
2015. márc. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
mosás előtt hipó? persze csak ha fehér a póló. régen anyu nekem ilyennel szedte ki. : D pár éve exodor fújós dezodort használok, azóta nincs hagyma szagú izzadság szagom. : D hálaistennek.
2015. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hatvan fokos mosás kiszedi a szagot. De lehet, hogy a ruha látja a kárát. Ha valami egyszerű póló, amely nagyobb részt pamut, akkor nem lesz gond. Bár összemehet egy kissé.
2015. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hipóval fehéret próbáltunk már, de a póló anyaga mosás után annyira kemény tapintású volt, hogy idegesített. Kipróbálom azért, amit írtatok. Már néha a felgyújtáson gondolkozom, úgy felidegesít ez a szag.:D
2015. márc. 2. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:
megértelek. : D ha jól esne, gyújtsd fel. : D
2015. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
60 °C és 2-3 deci ecet kb. 10 pólóhoz kivette a szagot, végre!:D
2015. márc. 6. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szupcsi! :D De ecet nélkül is kivette volna, csak jó minőségű mosószert kell használni. Persze a 60 fok elengedhetetlen.
2015. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos, ami biztos:)
2015. márc. 7. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz minösegü mosoport meg?eznem. Folyekony Arielt hasznalok, es a trikokat ecetes vizbe aztatom mosas elötti nap, igy is alig veszi ki belöle 40°-on.
2015. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint csak a hatvan fok hatásos, a mosószer majdnem mindegy, csak a hőfok legyen meg.

Amúgy azt hallottam már többektől is, hogy a por alapú mosószerek jobban tisztítanak, mint a folyékonyak.

2015. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!