Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mit gondoltok?

Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és gondolkodom rajta, hogy iskolába (közép) elmenjek-e sötétkék sportzakóba, alatta egyszínű ingben fekete nyakkendővel (az inghez tartozik, nekem nagyon bejön), sima sötétkék koptatott szűkebb szárú farmerral és kicsit magas szárú (tehát nem az a rendesen magas, hanem ilyen közepes) szürke nike cipőben. Ti mit gondoltok? Bejönne nektek? 10.-es vagyok!

2015. márc. 4. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hangzik rossznak, de látni kéne egybe. Esetleg képet tudsz linkelni?
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Jój hangzik így elképzelve! Végre egy tizenéves fiú, akinek stílusa van és nem a birkacsordához igazodik!
2015. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Képet nem nagyon tudok küldeni mert olyant nem találok neten amilyen nekem van..viszont kicsit félek, hogy megbámulnak esetleg kinevetnek emiatt a ruha miatt :O
2015. márc. 4. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, ne féljél már :D Vedd fel és viseld büszkén! Biztos lesznek, akik megnéznek, mert egy fiatal srácnál nem megszokott, hogy így öltözik, de kinevetni biztos nem fognak. Egy ilyen öltözék egy fokkal komolyabb hatást kelt, mint egy kapucnis pulcsi, teszem azt.

Legyen önbizalmad, még az is lehet, hogy sokan megdícsérik. De ha nagyon félsz, akkor először nyakkendő nélkül vedd fel, aztán később, legközelebb nyakkendővel együtt viseld.

Második voltam.

2015. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg megpróbálom úgy a dolgot, köszi a tippet..:)
2015. márc. 4. 21:21
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ma mi sulinkban a tizedikesek csak így öltözködnek
2015. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az en osztalytarsam is igy oltozik, marmint zako, alatta meg ing es amugy farmer. bar a cipo az kicsit elegansabb, mint egy nike, de azert nem hudeelegans
2015. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor nektek bejönnek akik így öltözködnek? Amúgy ilyen cipőről van szó az én esetemben [link]
2015. márc. 4. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
ahhhw tökéleteees *.* bátran vedd fel!! 22/L
2015. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Simán, persze hogy vedd fel, ha idegenkedsz először az ing-nyakkendő kombótól (túl feltűnőnek tartod), akkor hordd galléros pólóval a zakót.
2015. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!