Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülne megcsináltatn...

Mennyibe kerülne megcsináltatni ezt a ballagási ruhát?

Figyelt kérdés

Szeretnénk ,hogy a lányoknak egyberuha lenne,és találtam is egy szépet. Az érdekelne,mennyibe kerülne megcsináltatni,vagy hol tudnék hasonlót beszerezni?

[link]

Koszonom!


2015. márc. 6. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a szalonokban (interneten), ahol kifejezetten ballagási ruhákkal foglalkoznak. Esetleg mutasd meg nekik (küld át) a képet, hogy van-e náluk hasonló, tudnak-e hasonlót csinálni, és kérdezd meg, hogy milyen árban.
2015. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg vegyetek ehhez hasonló anyagot, nyomtassátok ki a képet és vigyétek el egy jó varrónőhöz aki megcsinálja
2015. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

én lebeszélnélek arról, hogy ballagási ruhát varrassatok. nekünk kitalálták, hogy egyenblézerben ballagunk és piros nyakkendőt is készíttetünk hozzá. végül jó drága lett, plusz annyira sz.r minőségű, hogy a ballagás óta rá se néztem. hiába jött be többször a varrónő, lemért mindenkit, együtt választottunk anyagot stb.


ez a ruha elég különleges anyagból lehet, a mellrésze és a szoknyája is egy külön kihívás. szerintem ha felvesztek egy átlag magyar varrónőt, aki ezt 20-szor legyártja, messze nem fog ilyen minőséget produkálni és ott fogtok állni elszabott ruhákban, lekonyuló gyér textilvirággal a vállatokon, tizenvalahányezer forinttal karcsúbban.


a legpraktikusabb az, ha nyitott szemmel jársz h&m és hasonló boltokban és valami szép, nem túl drága ruhát keresel, ami elmegy ballagásra. ugyanilyet nem fogsz találni meg nem lesz annyira egyedi, de legalább tudjátok, mit kaptok a pénzetekért. ha találsz valami jó ruhát egy boltban, biztos le tudod beszélni ott az eladóval/üzletvezetővel, hogy rendeljenek belőle x méretet, mert neked kell belőle 20 db.

2015. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a ruha, de a mi osztályunkból pl maximum 4 lánynak állna jól. A többiek megvennék tizenezrekért, felvennék, nem néznénwk ki jól benne, aztán elsüllyesztenék a szekrényükben :/

Nekünk egyenblúzunk van, az még elmegy (bár az se mindenkinek tökéletes)

Én is inkább egy olcsóbb (nem varratott) egyenruhát választanék, ha ez az osztály kívánsága.

2015. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is varratunk ruhát a szalagavatóra (de a ballagásra már csak én vettem fel, mert mondom, ha már 1x megvarrattuk, nem veszek erre még egy külön ruhát). Hasonló volt, csak egyszerűbb egy kicsit. Pánt nélküli volt, a felső része ilyen selyemanyag féléből készült, a derék részénél volt egy a ruhával megegyező szalag féle, és a szoknya meg más anyagból volt, fekete, nem testhez simuló, hanem olyasmi, mint a képen lévő. Papkeszin varratuk, mondhatni hogy végül is falun, 14 ezret fizettünk érte darabonként. Azt kell hogy mondjam, nem érte meg: a tablófotózáson, a szalagavatón, és a ballagáson volt rajtam. És ennyi. Nem hiszem hogy valaha még felfogom venni, nem tudom lesz-e rá még alkalmam. Szép, de drága emlék. :DD
2015. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!