Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevesebb ruha, de mind stiluso...

Kevesebb ruha, de mind stilusos, amit megneznek a nok, vagy tobb, de nem annyira divatos?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktatok vasarolni?

En pl ugy vagyok vele, hogy inkabb csak 5 blezert veszek magamnak, de olyanok legyenek, amilyen nem minden lanykan van, vagy nem veszek 30 ruhat magamnak, csak vagy 10 van, de azok olyanok, hogy barhova felveheti az ember, noiesek, csinos, divatosak. Mig az egyik baratnomnek tenyleg van vagy 30 ruhaja, de abbol 10 fekete, 10 pedig ilyen fekete-feher vagy pedig ilyen halvanyabb szinu. [link]


2015. márc. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább kevesebb de stlílusos. :)
2015. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Vannak olyan darabok, amikből próbálok minőségibbet venni, pl. farmer, blézer, mert ezeknél nagyon fontos a jó szabás. De például egy nyári egyszerű topnál ez nem annyira lényeges, abból jó az olcsóbb is.
2015. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is változó.

Kabátból van egy mindennapi és egy alkalmi amibe kiállításra ugyanúgy megyek mint discoba (hosszú fehér).

Kosztümből az egyedieket szeretem, ami nem jön szembe az utcán és látszik, hogy jó anyag.

Szoknya/nadrág vegyesen. Kis leszaladok a boltba típusútól az elegánsig mindenféle, de nincs belőle túl sok.

Pólók, topok jöhetnek akár a turiból is, azt szeretem, ha sok van és jól variálhatóak a szoknyához/nadrághoz.. no meg a hangulatomhoz.

Táskából, kiegészítőkből szeretek még igényeset venni.

2015. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb, de stílusos.
2015. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!