Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék stílust váltani,...

Szeretnék stílust váltani, eddig szürke kisegér voltam, szeretnék elegánsabban, lányosabban öltözködni! Milyen ruhákat vegyek? Hogyan sminkeljek? Milyen kiegészítőket viseljek? 15/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miket hordtál eddig, milyen ruháid vannak?

Talán azokat is lehet jobban kombinálni pár új darab beszerzésével.

2015. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nadrágjaim mar nagyok rám,mert sokat fogytam,amúgy egyszerűek,kicsit bőszárúak,egy fekete leggingsem és egy bőrnadragom van amit még szeretek felvenni.

A cípőimet szeretem,eddig volt egy szürke és egy barna csajos bakancsom.Van egy Converse tornacipőm,de az is elég fiús.

Van néhány kötött pulcsim,azok jól állnak,viszont a pólóim 80%-át már nem venném fel mert nem tudom olyan kislányos,amilyeneket áltsuliba hordanak.

A kardigánjaim is egyszerűek,vékonyak,egyszínűek,gombolni kell őket.

Van egy szőrös mellényem,azt nagyon szeretem. :D

2015. márc. 8. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, ma nyílt egy blogom , még elég gyatra :) de ezzel is foglalkozik :)
2015. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyedben beszereznék néhány alapdarabot, amit kedvedre kombinálhatsz, aztán ahogy majd alakul a stílusod, kezded megszokni a nõiesebb stílust majd látni fogod mi is illik hozzád igazán.


Az alapdarabok közé szerintem beletartozik 1-2 farmer, pl egy világosabb és egy sötétebb színū, a szūkített szárúak csinosabbak és elegánsabbak nameg most divatosabbak is. : )


Cipõnõl szerezz be valami csinos könnyen kombinálható pl fekete balerinát, esetleg egy alacsonyabb, kényelmes magassarkút alkalmakra.

Illetve vannak nagyon jó sneakers cipõk, amik kényelmesek, de kevésbé sportosak, mint pl egy converse. Ilyenbõl találsz akár csipkéset stb is.


Felsõkbõl nehéz megmondani, mi állna jól neked, hisz nem tudom milyen az alakod, stílusod, színvilágot, de én egyszerūbb elegáns darabokkal kezdenék.

Ezek nekem tetszenek, de az biztos, hogy lányosak és elegánsak, így hátha neked is ötletet ad.

Pl: virágmintás, csipkés ingek, topok, egyszínū vékony ingek alatta egy toppal, fermerba betūrve egy szép övvel, minta nélküli, de különlegesebb fazonú, pl hosszított felsõk...

ha nem akarsz kislányosat, inkább kerüld a mintákat, feliratokat éskeress egyszerū, minta nélküli, de anyagában, fazonjában különlegesebb, elegánsabb darabokat.


Illetve ha itt a jó idõ be lehet újítani 1-2 egyberuhával,szoknyával.

Így látatlanban ezek, amiket ajánlani tudnék. Szerintem nézz szét a neten, keress isnpirációt mi tetszik,aztán indulj el shoppingolni és keress hasonló dolgokat, mint amiket láttál. : )

2015. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!