Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom, hogy öltözködjek?

Nem tudom, hogy öltözködjek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kéne öltözködnöm, hogy jellemezze az egyéniségem. Egyszerre vagyok fiús, romantikus és régies, könyvmoly, deszkás és rocker, álmodozó, lázadó és művészi.Ez a sok minden szerintem összeférhetetlen öltözködés terén. Segítenétek nekem és tanácsot tudnátok adni? Előre is köszönöm.

16/l.



2015. márc. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb lenne ha egyszerű alapruhadarabokra koncentrálnál, és a kiegészítőidben (kistáska, ékszerek, sálak, kednők, övek) fejeznéd ki a személyiségedet. Így egy sima pólót viselhetsz csajosan, és rockeresen is, attól függ, milyen kedved van.

De kereshetsz a neten olyan sztárt is, aki alakra és személyiségre passzol hozzád, és tőle is leshetsz pár dolgot. Esetleg keress a környezetedben nagyobb lányokat, nőket, akikre szeretnél hasonlítani.

Garantálom, hogy akár 1 év múlva is ez hatalmasat fog változni Nálad :)

2015. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt vedd fel, ami tetszik. Ami meg nem tetszik, ne vedd fel. Ennyire egyszerű.

Ez így automatikusan "kiad" egy csomó összeállítást, hiszen minden nap felöltözöl.

2015. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöldkéz mindkettőtöknek:)
2015. márc. 10. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!