Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma már a Calvin Klein szintű...

Ma már a Calvin Klein szintű márkákat is gyárthatják Ázsiában?

Figyelt kérdés
csak mert voltam a hádában, és volt jó minőségű hugo boss póló made in china felirattal, plusz egy ck ing, ami igényes volt, mert a gombba is bele volt írva a márkanév és szintén minőségű volt, ez bangladeshi volt, találtam is egy ehhez kapcsolódó cikket csak nem nagyon értem [link]
2015. márc. 9. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az utóbbi húsz évben nem nagyon figyeltél, ugye?
2015. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
most nem értem ezzel mire utalsz, fejtsd már ki hosszabban a szitut légyszi :D
2015. márc. 9. 15:24
 3/18 A kérdező kommentje:
jól van az a "ma már" nem biztos hogy kellett volna :D
2015. márc. 9. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:
persze hogy ott gyártják. az haute couture ruhákat leszámítva minden márka ázsiában gyárt, mert ott olcsó a munkaerő, fillérekből megvannak a ruhák.
2015. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én azt hittem az ilyen luxusmárkák mint pl a lacoste, ralph lauren nem süllyed ilyen szintre..
2015. márc. 9. 20:42
 6/18 A kérdező kommentje:
úgy tűnik logikusnak hogy azért 20 ezer egy hugo boss póló, mert minőségi helyeken készülnek.
2015. márc. 9. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez üzlet cukorvirág. Olcsó a munkaerő, de ez nem feltétlen jelenti hogy rossz a minőség. Az alapanyagok jobbak, hozzáértőbb emberek csinálják mint az átlag kínai ruhákat, igényesebb a tervezés és természetesen ami húzza az egészet, az a márkanév. A "nem süllyed ilyen szintre" dolgot meg nem értem :D Kína a világ vezető gazdaságává fog válni éveken belül (bár már most is erőteljesen konkurál az USA-val)
2015. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azt úgy értettem, hogy a divatvilágban azért nem olyan "elismert" kína, vagy bangladesh, mint a franciák, olaszok, angolok. am akkor így elég nehéz kiszűrni a hamis ruhákat, ha ázsiában is csinálják eredetiként
2015. márc. 9. 21:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Sokminden Kínában készül, viszont az anyagot, az utolsó gombot és cérnát a gyártató cég juttatja el oda! Hogy miért? Olcsóbb a munkaerő! De ettől még a márka minősége jó!

Tehát attól, hogy Kínában varrat egy márka, az nem azt jelenti, hogy gagyi kínai!!!


Tudtátok pl, hogy a pl a Mochino és a Dolce&Gabbana varrat Magyarországon? Attól még nem lesz magyar a termék, hanem olasz, hiszen olasz anyagokból van! Egyszerűen csak bele van írva, hogy Made is Hungary!

2015. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*in
2015. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!