Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Nektek hany ruhatok (...

Lanyok! Nektek hany ruhatok ( nem egyberuhara gondolok) van amibe a suliba jartok?

Figyelt kérdés

A ruhat most arra ertem, ami nem csak egy sima rovid/hosszu ujjú póló, hanem egy ici-picit elegánsabb


Szerintetek az gaz, ha kb 10 ruhám van amibe suliba járok? ( ebbe csak az elegansabbak/ azaz nem csak sima rovidujju/vannak beleszámolva)


Ha rovidujjuval együtt nézzük akkor nagyon sok :D



2015. márc. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

most így nem tudom, de kb nekem is ennyi újabb, szebb, elegánsabb ruhám van

dehogy gáz, elég ennyi

és ha felváltva hordod az egyszerűbbekkel, akkor változatosan tudsz öltözni

2015. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ez azt jelenti hogy két hétig nem veszed fel ugyanazt, sőt ha a többit is beleszámolod, még tovább. Bőven elég.
2015. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A pólókat inkabb hétvégén szoktam felvenni , vagy ha megyek v.nekyik b.nomhoz

Suliba mindig picit elegensabbat, mert altalaban magassarkuban megyek suliba es Sztem ahhoz azert jobban nez ki egy olyan póló amibe pl egy picike csipke van , mint egy sima rovid/hosszu ujjú :D

2015. márc. 9. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Van 7 blézerem, ebből 3 fekete, eltérő fazonú (irodai, hétköznapibb és bf blézer), 4 pedig színes (kék, bordó, menta és pasztellrózsaszín). 3 fehér ing, 2 fekete, 3 sötétkék farmer, 2 világosabb, 2 jeggings, 4 szoknya (púder, fekete, piros, fehér, ezek mind A-vonalúak) 4 magassarkú (2 fekete, 1 bézs, 1 pasztellrózsaszín), 3 oxford cipő (fekete, bézs, virágmintás), 5 balerina (2 fekete, 1 bézs, 2 pasztell), van 1 fehér és 1 fekete csipkefelsőm, vagyis csak az ujja csipke, két pöttyös felsőm, 2-2 fekete és fehér pólóm, 3 virágmintás, 3 kardigánom (fekete, fehér, lila), 1 fekete garbóm, 4 táskám (2-2 fekete és bézs). Egyberuhából van kettő, amit hordok: 1 virágmintás és 1 bézs színű ingruha. Nagyjából ennyi, ezekbe járok munkába és suliba is.

21L

2015. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is elegánsabb ruhám. Van kb. egy blézerem meg egy ingem és kész. Ja, meg egy rakat szoknyám, kár, hogy szoknyát alapból nem hordok. 19l
2015. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!