Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagykanizsán tényleg nem...

Nagykanizsán tényleg nem lehet kismamaruhákat venni, vagy csak én nem találtam olyan boltot?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 12:35
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én 2 üzletről tudok, ahol lehet kismamaruhát vanni. Az egyik a Király úton van, a körfargalomtól a város felé. A másik a Park Centerben a C&A. Vagy még használtan is lehet venni: a Hevesi úton és a Platán soron vannak ilyen boltok.

Sok sikert a kereséshez!!!

2008. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom,hogy elsősorban a kanizsai üzletekre vagy-voltál kíváncsi,de ha megteheted vagy éppen arrafelé lenn dolgod,utazz el Zalaegerszegre,vagy Lentibe...érdemes rászánni egy délelőttöt.Ajánlom,mert én is sokat keresgélek...és nehéz valóban kényelmeset és persze árban is jót találni!Vidéki vagyok,tehát nekem is autóznom ill. buszoznom kell,de ha arról lenne szó,biztosan megtennék érte pár plusz kilómétert is.Kellemes babvárást!20 hetes kismama
2008. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Stop Shop, BRENDON

Turkáló

C&A

meg amit eddig ajánlottak, hevesi vége vagy eleje nemtudom, mcdonalds felől

2010. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!