Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkalmi ruhát vegyek...

Milyen alkalmi ruhát vegyek fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Van egy szürke színű, vékony fehér csíkozatú kosztümöm. (Nadrág+blézer)

Abban a nadrágban még vékonyabbnak tűnök.

Fekete színű nadrágot szeretnék, de blézerből nem feketét vennék.

Túl sötétnek találom.

Vagy kötelező a nadrág és a blézer színének egyforma színűnek lennie?

Ti hogy öltöztök állásinterjúra?



2015. márc. 10. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt a nadrágot választanám, vagy ehhez hasonlót!


[link]

2015. márc. 10. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

3 év szabadságvesztéssel sújtják azt, aki nem azonos színű nadrágban és blézerben van.


:) Viccet félre téve, nincs törvénybe iktatva és gyakran jobb összhatás érhető el különböző színek kombinálásával.


Függ a megpályázandó munkától is, hogy miben illik megjelenni, de egy kosztümmel semmi esetre sem lőhetsz mellé. Ha gondolod, vedd fel egy egyszerű (egyszínű) toppal/pólóval, ne pedig blúzzal, és akkor máris nem olyan hivatalos, csak egyszerűen csinos.

2015. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

En a kosztummel ugy vagyok mint a fiuknal az oltonnyel!

Neves egyszeruseggel egyenruhanak hivom,mivel ha kicsit korulnezel szinte mindenkin azt latod es ennek ellenere mindenki azzal a tudattal veszi fel hogy ejjj de fhaszan nezek ki...

En inkabb azt javaslom,oltozz egyedien ne ugy mint mindenki!

Sokkal szembetunobb mint beallni a sorba a tobbi koze..

2015. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsit OFF-os lesz bocsi


Attól függ milyen munkára jelentkezel és nő vagy férfi lesz az interjúvoló :) Egyébként nekem volt hogy pont nem tudtam kiöltözni felvettem egy szebb farmert és egy elegánsabb virágmintás pólót és 50 jelentkezőből felvettek (bár hozzá tartozik elég emlékezetes volt a viselkedésem mivel sikeresen megnevetettem őket) Ha nő az interjúvolod akkor ne a szűkebb nadrágot vedd fel mert megeshet irigykedni fog és azért se vesz fel. Illetve sminkbe nőkhöz természetes sminket kell felfesteni (ha nem vagy sminkelve akkor lenéz ha meg erősebb rúzst használ akkor meg újból irigykedés vagy rosszabb gondolatai támadnak. Férfi esetén szűkebb gatya jöhet és smink alapozó és picit erősebb rúzs is mehet :) De a öltözék másodrendű a személyiség és viselkedés után!

2015. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helytől/munkától is függ. Én most voltam állásinterjún egy kis magángyűjteményben, ahol kb. 4 ember dolgozik. Egy fekete nadrág volt rajtam, egy fekete blézerrel és alatta egy kék inggel. Erre tökéletesen megfelelt.

Ha viszont olyan munka, hogy valószínűleg minden munkanap elvárják a kosztümöt, akkor abban mennék.

2015. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen melóra jelentkeztél. Sok helyen kötelező a kosztüm/öltöny (valahol még a harisnya is meg a zárt cipő).

Én felveszek egy sima fekete csőszárú nadrágot és egy sima egyszerű (minta, felirat, giccs, flitter, glitter nélküli) felsőt. Ha a hely formálisabb, akkor felveszem a blézeremet, ami hosszanti csíkos.

2015. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!