Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táska érné meg jobban?

Milyen táska érné meg jobban?

Figyelt kérdés

sziasztok! Hamarosa itt a tanev vege en pedig elballagok a sulibol. Ajandeknak taskat szeretnek kerni, de nem tudom milyet. Gucci, Lv, Prada stb.

Szoval tudnatok velemenyt nyilvanitani, vagy/Es kepeket linkelni? Elore is koszonom

13/lany



2015. márc. 10. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

minek egy 13 évesnek dizájner táska? :DDD

mellesleg mennyi pénzt kapnál 8.os ballagásra? Nekem anno a GIMNÁZIUMI ballagásomra gyűlt össze 300.000 Ft. Az is csak szűken lett volna elég egy Guccira. 8.os ballagásra kb 150.000 Ft-t kaptam, abból meg egyik sem jön ki kb.


Különben is, te sehova nem jársz, heti 5 napot suliban vagy, tehát kihasználni sem tudnál.

Ja,és ha a többi cuccod H&M meg Bershka, akkor elég gázul néznél ki egy Prada-val.


Egyébként én ezt venném: [link]

ha lenne 720.000 Ft-om:)

2015. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

vagy ezt: [link]


Szerintem válassz "olcsóbb" márkát, pl.: M.Kors, Hilfiger, Guess. Ez sem 10Forint, de mégsem több százezer.

2015. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a szereny velemeny nyilvanitast. heti otszor suliban vagyok, havi egyszer(vagy hetente) orszagon belul videken, evi sokszor kulfoldon. Nagy a csalad, mellesleg szin jeles lettem felevkor is.

En ezzel erzem jol magam

Nem a marka a lenyeg, nem is Az ar. Csak eppen nem egy Olcso kinai taskat szeretnek, amit barki betud szerezni

2015. márc. 10. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon látom az összefüggést, de ok.
2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen osszefuggest?
2015. márc. 10. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyat vennék, ami praktikus, nem túl nagy, de nem is túl kicsi és jól lehet bele pakolni. Legyen cipzárral elkülönített része is és oldalzsebe. A márkák nem érdekelnek: van köztük nem egy otromba förtelem, és nem lesz jobb attól, hogy rá van nyomatva valami márkanév.
2015. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a márka számít akkor tényleg minek többszázezres táska?

Oké, hogy ne legyen kínai, de a kínai és a designer márkák között is van néhány kategória. Akkor inkább vennék pl egy Guesst, az is top márka, nagyon jó minõség és drága is, mégis sok-sok pénzt megspórolnál, amit másra is költesz.


Gucci, Prada sem jobb, jó minõség, de nem azért annyi az ára, mert annyival jobb lenne, hanem simán a márkenevet fizeted meg. Ezért veszik a gazdagok,sztárok, mutogatni, hogy õk megtehetik. De tényleg, ha minden más ruhád olcsóbb fajta és van egy szem méregdrága cuccod, amit egyszer sikerült kispórolni, és minden nap hurcolgatsz, az inkább ciki, mint menõ.


Plusz gondolj bele, ha annyi pénzt kapsz ballagâsra, abból mennyi hasznosabb dolgot is vehetnél. Más ennyibõl elsõ motort, vagy kocsit vesz, vagy külföldre utazik, esetleg megtakarítja, hogy a gimis években kényelmesen költhessen ruhára, bulira, amire tetszik.


Tudom 13 évesen jónak tūnik villogni majd a gimiben, hogy naa nekem pradam van, de tényleg csak jóindultaból mondom, hogy ez inkább ciki és késõbb még nagyon fog neked hiányozni az a pénz, amit erre kidobsz.

2015. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gucci, lv, prada mind gagyi, ráadásul az lv eléggé tömegcikk, persze a legtöbb hamis, de akkor is elég sok van belőle még Magyarországon is..

chanelt kérj, ha nem jelent gondot, hogy több mint 1 millió.

2015. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
első és második vagyok. belinkele a táskát? a guessek szépek, tartósak, jól jársz vele. :)
2015. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Guess taskát kapok LV sállal:)

Bár képek linkjét még Mindig szívesen várom, mivel a táska kinézetéről nem bírtam dönteni...

2015. márc. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!