Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Zalaegerszegen olyan...

Xixikeh kérdése:

Hol van Zalaegerszegen olyan cipőbolt, ahol Nike Air Foce One-t lehet venni?

Figyelt kérdés
Az is elég, ha olyan cipőboltokat írtok, ahol Nike cipőket lehet venni. :)

2015. márc. 12. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Playersroomban most van egy csomó szerintem. Amúgy az a cipő nagyon tucat, szóval én mást nézegetnék, de nem szólok bele, remélem hogy találsz olyan cipőt ami boldoggá tesz. :)
2015. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta, Playersroom. + Office shoes szintén pláza. Akkor a Kossuthon is nézz körbe, azt hiszem a városháza melletti cipőboltban is láttam. Öhm...Deichmann stb. esetleg, bár ott nem is néztem lehet-e.
2015. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha rám hallgatsz, nem veszel. Sz_R minőségű lett a Nike...a régi Nike csukáim még mindig megvannak...amit nyáron vettem szétszakadt és kuka...amit előtte vettem szétszakadt és kuka...soha többet Nike...egyébként is inkább Adidas fan voltam, de ez megerősített a hitemben.
2015. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!