Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki striás hassal a...

Mennyire ciki striás hassal a két részes fürdőruha?

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt vettem,nagyon szeretem, nagyon tetszik, és szerintem jól is állt. Azonban az elmúlt 1 évben felszedtem 15! Kilót, és így tele lett a hasam striákkal. Mennyire csúnya látvány ez egy fiatal nőn? Ti megnéznétek? ( a felesleg már útban van lefelé :))
2015. márc. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar, akkor egyáltalán nem ciki. Amúgy is mostanság a fiatalabb nők 99 százaléka kétrészest hord, tehát még ha előnytelen is, akkor sem kirívó.


Viszont az egy év alatt 15 kiló az nagyon sok, ha csak nem 35 kilóról indultál.

2015. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire, szinte mindenkinek vannak striái. De nem útban van, hanem úton :).
2015. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
15 kiló súlyfelesleggel és vörös csíkos hassal minden leszel, csak vonzó látvány nem. Miért akarja mindegyik lány a létező legrondább testrészét mutogatni, az rejtély. Ráadásul egy tavalyelőtti, tök más alakra vásárolt bikini, hát te tudod. Megnézni nem fognak emiatt, de nem csak negatív értelemben, hogy "kinézni" de a fiúk se fognak utánad fordulni, kb. láthatatlan leszel.
2015. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyárig még van idő,leadhatod a maradékot.De a stria ott marad,az a te döntésed hogy ciki vagy nem ciki,ha annak tartod akkor egybe részest vegyél fel.
2015. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!