Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátizsák: Honnan? (Részletek...

Hátizsák: Honnan? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni (női) hátizsákot, amit iskolatáskának használnék, de sehol sem találok.

Valami szép, divatosra gondoltam, ami azért sportos is valamennyire, szóval olyan laza.

Az a baj, hogy fogalmam sincs, honnan vehetnék, maximum 5000 Ft-ot szánnék rá, kisvárosban lakok, szóval bevásárlóközpont kilőve, így az interneten nézegettem, de sehol nem találtam.

Valaki tudna segíteni?



2015. márc. 14. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

a vintage hátizsák most elég divatos, de persze kel hozzá egy stílus is különben rossz összképet alkot. [link]

[link]

[link]

esetleg ebayről tudsz rendelni olcsón, csak ott várni kell rá valamennyit. nálunk kínai üzletekben is lehet kapni hasonlókat. vagy esetleg még egy drágább oldalt tudnék ajánlani, de az 10-15.000+ kategória. (vans)

2015. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is tetszenek ezek a táskák, és amik a 2. képen vannak... *-*
2015. márc. 14. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
én az ebayt ajánlom, ha van lehetőséged rendelni onnan. már 2-3 ezrekért is vannak szép lányos hátizsákok. : )
2015. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!