Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtam egy ruhát de esetleg...

Találtam egy ruhát de esetleg magyarul szeretném beírni hogy van-e olyan oldal ahol készpénzes fizetési lehetőség van, valaki ötlet? /link leírásban/

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Na akkor ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer, mert ennek semmi értelme!

Addig is általánosságban:

Külföldi oldalon nem fogják érteni, ha magyarul karattyolsz.

Webshopban nem tudsz készpénzzel fizetni, vagy utánvételes szállítást kérsz (külföldi webshop ilyenre tuti nem ad lehetőséget), vagy személyes átvételt kérsz.

2015. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg magyar ember árul-e ilyen ruhát akitől tudnék rendelni és személyes átvétel vagy készpénzes fizetés/kiszállítás/

De a ruhát csak angol oldalon találtam meg eddig, ott pedig nem lehet készpénzzel fizetni

2015. márc. 15. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fizess kártyával, vagy PayPal-el, mi ezekkel a baj? Még biztonságosabb is, mint a készpénz, mert ha baj van, akkor a kártyacég vagy a PayPal vissza tudja neked adni a pénzedet.
2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt ne nekem mondd hanem a szüleimnek hogy "NEM RENDELÜNK MERT LENYÚLJÁK AZ ÖSSZES PÉNZÜNKET!!!!44NÉÉGY444!
2015. márc. 15. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor üzenem szüleidnek, hogy már kétszer futottam bele csalóba, egyszer egy kínai aukciós oldalon, egyszer meg egy noname webshopban. Mindkét esetben (előbbiben az aukciós oldal, másodikban a paypal) maradéktalanul, és a bejelentéstől számított három héten belül visszakaptam a pénzem. Sőt, a paypal nem is a paypal egyenlegemre, hanem egyenesen a bankszámlámra küldte vissza a zsetont. Ha ésszel csinálja az ember, akkor nincs gond.


Neked nincs bankkártyád? Regisztrálj hozzá egy paypal accountot és meg is veheted szépen magadnak :)

De ha gondolod (ezt komolyan mondom) segítek neked, és menjen az én paypal accountomról a vásárlás. Mondhatod nekik azt is, hogy én vagyok a forgalmazó :D

2015. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

próbáltam már mindent, de mondták hogy ha a bátyám tud találni olyan oldalt ahol van lehetőség készpénzes fizetésre akkor énis tudok. Tökjó hogy van lehetősége neki készpénzzel fizetni, de az 80 ezres kabát. nekem meg valami 17 dolláros ruha kell:D

de már 2 éve ez megy, nem engednek sehogyse, ez a legnagyobb gondom, mert megvennék. Csakhát nemtudok nekik sehonnan se szülni készpénzes fizetést

2015. márc. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!