Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most akkor eredeti cipő?...

Ez most akkor eredeti cipő? 8E Nike Airforce 1 a piacról

Figyelt kérdés

Délelőtt voltam piacon és vettem egy cipőt egy külföldi ember aki azt mondta 3,5 éve kint van árulta! Hogy tudom megállapítani eredeti-e ! Külföldről származik minden igazi hollandiából vagy Svájbol már pontosan!

A cipőn össz vissz 6 pipa található a belső cimkéjével együtt! Az alján van egy Nike felirat és alatta egy pipa!! Az alját megnéztem sehol egy nyomtatás hiba! A cipő gyakorlatilag külső szemre hibátlan! Nincsenek varási hibák se rajta! Most egy kicsit piszkos mert felvettem és járkáltam benne! A belső cimkére az van ráírva. Hogy Vietnemban gyártották!



2015. márc. 16. 12:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a belső felirat! :)

[link]

2015. márc. 16. 12:18
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt a cipőről meg a kép! :)

[link]

2015. márc. 16. 12:31
 3/3 anonim válasza:
Ránézésre nem tűnik hamisítványnak. Az, hogy Vietnamban gyártották semmit nem jelent. Sajnos már a Dr Martens is made in China. A legtöbb nagy gyártó már ezeken a helyeken rakatja össze a ruhákat cipőket. Külföldön tényleg előfordulnak nagyon komoly akciók a magyar árakhoz képest.
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!