Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt ruha boltba milyen...

Használt ruha boltba milyen állapotban kell vinni a cipőket, ha el akarom őket adni?

Figyelt kérdés
Összeszedtem a családban kb. négy óriási zacskónyi jó állapotú, de már nem hordott cipőt, nem is tudom hány darab, de 70-80 pár biztosan megvan. A felsőrésze mindnek oké, amit kellett, azt kipucoltam, de a talpát nem mostam le egyiknek sem, ez ugye nem gond? Egy söprűvel végig mentem rajtuk, szóval egyiken sincs sár vagy bármi, ami potyogna, de a szőnyegemre azért nem lépnék velük.
2015. márc. 17. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Használt ruha boltban nem vesznek be ruhát, se cipőt.
2015. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

már miért ne vennének be ruhát és cipőt?....lehet nálatok máshogy működik a dolog akkor

kérdező : mosd le a talpát a cipőknek biztos ami biztos :)

2015. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán beveszik valahol (kis vidéki turikban lehet, bizományiban) akkor makulátlan tisztának kell lenniük. Ha nem tennéd őket a szőnyegedre, elvárnád hogy egy bolt kitegye eladni és valaki megvegye?

Minimum lemosni a talpat is.... amúgy meg lemosni, áttörölni, bőrápoló, ha bőrcipő stb. Pont úgy ahogy te is (ha igényes vagy) elvárnád hogy a boltban milyen állapotban legyen egy cipő.

2015. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!