Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Női szemmel nézve a...

Tilla84 kérdése:

Csajok! Női szemmel nézve a férfiakon inkább a fém csatos vagy a bőrszíjas órák jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Hétköznapi, minden-napi viseletben -beleértve a hétvégéket is- Ti melyik típusú órát látjátok szívesebben a férfiakon? Sportosan elegáns fekete bőr szíjas, avagy a sportosan elegáns fém csatos órákat?

#szex #nők #férfi #óra #szerelem #ékszer #fém csatos órák #bőrszíjas órák #női vélemények #férfiak ajándéka
2015. márc. 17. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy ha jól néz ki és nincs gagyi hatása.

Habár úgy vettem észre a bőrszíj elterjedtebb és valahol elegánsabb de a fém meg nagyon férfias tud lenni főleg ha szép a kidolgozása nekem speciel a sötét, fekete színű fém jön be.

2015. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő jól néz ki, én lány vagyok, nekem van mindkét féle, így tudom váltogatni hangulathoz, ruhához megfelelően. : )
2015. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a pasidon vagy párodon melyik néz ki jobban számodra?
2015. márc. 18. 00:58
 4/13 anonim ***** válasza:
mindkettő. : D mert mindkettő tud elegáns és sportos is lenni egyszerre, ezért szinte minden stílushoz megy. az én barátom mondjuk csak bőrszíjas analógot hord, mert csak az tetszik neki. de nekem tetszett rajta a fém is.
2015. márc. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátomnak fémszíjas órája van, így az tetszik. :))
2015. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátomnak fém szíjas van. Nagyon tetszik, férfias, szerintem jobban néz ki, mint a bőr. Viszont télen biztos hideg, meg ugye nem rendszeresen hordja, mert drágább.
2015. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bőr. A pasim Panerai órájához adtak fém és bő szíjat is,mégis a bőrrel viseli,mert szebb és elegánsabb.

Nyárra egy ilyen Omegát hord,ez valami műanyag szíjas,de annyira nem értek hozzá. [link]


25/N

2015. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen az órája. Nem az a lényeg, hogy milyen órát visel egy férfi vagy, hogy hord-e egyáltalán.
2015. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább fém, de a bőr se gáz.
2015. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, nekem mindegyik tetszik és bejön. De ne legyen gagyi kinézete :D
2015. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!