Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cípőt ajánlanátok napi...

Sylar007 kérdése:

Milyen cípőt ajánlanátok napi viseletre?

Figyelt kérdés
Szóval olyan cípőt szeretnék, ami strapabíró, kényelmes és megfizethető. Szinte mindenhová gyalog és tömegközlekedésselmegyek, naponta minimum 6 km-t teszek meg. Az eddigi cipőim sajnos maximum egy hónapig bírták, utána kilyukadt a sarkuk. Milyen cipőt (márka, típus) ajánlanátok és hol (lehet hagyományos vagy webshop is)? Maximum 15.000 forintot tudnék rá költeni. Előre is köszi. (22/F)

2015. márc. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én New Balance-t hordok utcai cipőnek. A legjobb márka.
2015. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vans is tartós, 16000ért tudsz is venni egyet. Jól is néz ki, plusz mivel gördeszkás cipő, a gyengébb részeken sokkal erősebbek, mint egy másik cipő.. Bár gördeszkás cipő, nem csak ők hordják..
2015. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adidas a nyerő. Igaz én lány vagyok, de 2 évig tudtam hordani egy 20ezer ftos cipőt úgy, hogy heti 3-szor volt tesim és mindig abban tesiztem, mindenhova abban mentem.:)
2015. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!