Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti az alvós ruhátokat hol...

Ti az alvós ruhátokat hol tároljátok? A szekrényben vagy az ágyneműtartóban? Szerintetek furcsa az, hogy én a ruhásszekrényemben tartom?

Figyelt kérdés
:(

2015. márc. 23. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már miért lenne furcsa? Én is ott tartom. De anyukám pl az ágyneműtartóban. Kinek mi. Viszont akinek olyan az ágya, hogy nincs ágyneműtartója, az biztos, hogy máshol tartja. :D
2015. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ágyneműtartóm. Beágyazok, szépen mindent rendben, letakarom az ágyam egy nagy ágytakaróval a pizsi meg megy a párna alá :)
2015. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szimplán az ágyon tartom, mivel nincs ágyneműtartónk. Vagy a fürdőszobai fogasra szoktam még felakasztani.

A szekrénybe nem szoktam visszatenni az egyszerhordott ruhát, még akkor sem, ha látszólag tiszta.

2015. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A pizsamat? Az agyban.
2015. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vendégségben a szekrényben tartottam - kaptam neki helyet -, otthon a párnámon a takaró alatt.
2015. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit hordok a párnám alatt vannak. A tiszták a szekrényben.
2015. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem hallottam ilyet, hogy valaki az ágyneműtartóban tartja, nálunk ez valahogy nem volt szokás. :o


Én az ágyamon tartom a pizsim, összehajtogatom, és vagy a párna mellé, vagy a párnára teszem, aztán ráhajtom a paplant meg az ágytakarót. Bár bevallom én nem vagyok olyan rendes, vannak napok, mikor be sem ágyazom, mert mire hazaérek szinte fekhetek is aludni. Ilyenkor csak ledobom az ágyra a pizsit. :D

2015. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én elég rendetlen vagyok, így vagy nincs pizsamám, vagy csak az ágyra van hajítva.. esetleg a fürdőben letéve, ahol épp leveszem :) a tiszta persze a szekrényben van.
2015. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
anyám azt mondta hogy elég furcsa h a szekrényben tartom, mert az nem szokás.
2015. márc. 23. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem van a szekrényemben egy kis rész, ahol az egyszer vagy többször használt ruha van, ilyen pl a pizsi. :)
2015. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!