Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/hölgyek! Nektek mi jön...

Lányok/hölgyek! Nektek mi jön be jobban, ha egy férfi elegánsabban (ing, bőrcipő, szövetkabát) vagy ha divatosan (farmerdzseki, farmer, tornacipő) öltözködik?

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszi :) !
2015. márc. 23. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó, ha passzol az egyéniségéhez.
2015. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ebből a két kategóriából lehet választani, akkor a 2. De abból a mai divat részét hanyagoljuk, mert a csőgatya férfin számomra továbbra is irritáló. Tehát normális farmer, dzseki, bőrkabát, sportcipő/tornacipő/bakancs, póló, sportosabb pulcsi és inkább sötétebb színek.

Persze, ha olyan az alkalom, akkor legyen elegáns ruhája, de mindennap nem tetszik, ha valaki úgy öltözködik.

25/N

2015. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 bejön.
2015. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Legyen az első, de attól függ melyik illik az egyéniségéhez. 18/l
2015. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

divatosan. : ) főleg mert én sem öltözködöm elegánsan, csak ha olyan helyre kell mennem.

nekem az ilyesmi tetszik:

[link]

2015. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő tetszik, úgyhogy nekem mindegy. A lényeg, hogy normális legyen az összkép, szóval a nadrág ülepe ne combközépnél legyen, ne látszódjon ki az alsógatya, ne hatalmas betűkkel hirdesse egy-egy ruhadarab a márkáját.

25L

2015. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat holgyeim :)
2015. márc. 23. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ing, bőrcipő, szövetkabát az oké, de ahhoz vehet farmert is meg öltönyt is :). Én az öltönyt annyira nem szeretem, nem kimondottan férfias. A farmerdzsekiért sem vagyok oda, az meg 80-as évek (tudom, időtálló, de azért mégis... ). Bőrdzseki az tetszik; farmer, sportcipő fazontól függően. 34
2015. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!