Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletekben találok...

Melyik üzletekben találok ehhez hasonló kabátot? Világos bézst vagy fehéret szeretnék, aminek a pereme sötét, barna vagy fekete. Lent a link. A fazon és a szín fontos csak. Nem kell rá öv, kapucni, vagy dupla soros gomb.

Figyelt kérdés

[link]

Láttam az utcán két különböző hasonló kabátot, érdekelne hogy melyik márkából, üzletben keressem, ha valaki összefutott hasonlóval írja meg.



#kabát #világos kabát #sötét perem
2015. márc. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezeket télen szokták árulni.
2015. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennél vékonyabb anyagút láttam az utcán, kifejezetten tavaszi, csak olyanról nem találtam képet. Vászon talán.
2015. márc. 25. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a H&M-ben, Mangoban, Zarában, Bershkában és a Stradivariusban, ha van rá lehetőséged. Ott szoktak lenni kabátok.
2015. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg a New Yorkerben.
2015. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval mindenhol.:D Köszi, körbenézek majd persze.

Azért ha valaki lát valamelyik üzletben ilyet, írja meg hol látta.:)

2015. márc. 25. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
én kínaiban vettem tavaly tavaszit ezt a fazont kapucnija nincs egy soros gombbal, bézs színű volt fekete szegéllyel, nekem persze a full fekete tetszett.
2015. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óóó, hogy én csak béna cuccokba futok a kínaiba mindig.:D Azért ott is teszek majd egy próbát, köszi.
2015. márc. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!