Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek spagetti pántos...

Szerintetek spagetti pántos trikót utcára is simán fellehet venni pl egy farmerral és egy boleróval vagy inkább csak alvásra jó az?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 15:53
 1/8 anonim válasza:
miért ne lehetne felvenni?
2015. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Fel lehet venni, de az csúnya, ha látszik a melltartód pántja. Úh arra figyelj oda :)
2015. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sokan mondják, hogy utcára csak ujjatlan felsőt vennének fel, spagetti pántost csak éjszakára...nekem tökre tetszik egy vagány farmerral és egy ilyen top...az ujjatlanok annyira nem tetszenek
2015. márc. 27. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fel lehet venni, a melltartópántra viszont tényleg érdemes figyelni. Ha nincs leszedhető pántú melltartód, akkor figyelj arra, hogy ugyanolyan színe legyen a cicifix és a trikó pántjának.
2015. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én már többször is próbáltam, és sikerült.

Sőt, a rendőr is látta, és nem vitt el.


De hogy még durvább legyen a sztori: a melltartóm pántja is kilóg rengetegszer, és még senki sem visított fel, hogy "úristen, ott egy melltartópánt, még sosem láttam ilyen szörnyűséget, mindjárt megvakulok!!!".

2015. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én fel szoktam venni
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

5-ös válaszoló: adom :D

Egyetértek,én is szoktam őket utcára hordani és igen, kint van a melltartópántom és igen, nem mindig ugyanolyan színű, mint a top, mert nincsenek tiritarka melltartóim, de eddig még nem szóltak meg érte. Nem is értem miért kéne.

2015. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
mert nincs olyan ember, aki odamegy egy idegenhez, és azt mondja igénytelenül nézel ki...
2015. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!