Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki télikabátot felvenni ma?

Ciki télikabátot felvenni ma?

Figyelt kérdés
Voltam kinn délelőtt és fáztam a bőrkabátomban. Viszont szépen süt a nap, 12 fok van, senkin nincs már vastag kabát.
2015. márc. 28. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy ciki, ha te fázol, akkor vedd fel nyugodtam

senki se fog rá semmi rosszat mondani vagy emiatt megnézni

meg inkább ne fázz meg, mint hogy úgy öltözködj mint mások

2015. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Barátaim mindig azzal piszkálnak, hogy télen alig van rajtam ruha, nyáron viszont nyakig beöltözöm. Most meg nem tudom eldönteni, hogy tényleg hideg van-e.
2015. márc. 28. 14:57
 3/7 SweetLady ***** válasza:
Hm sálakkal hogy állsz?: D
2015. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk!
2015. márc. 28. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt mondjuk, ciki, akkor nem veszed fel és inkább fázol? Én múlt hétvégén vettem fel tavaszi kabátot, de dolgozni egész héten télikabátban jártam, mert reggel 8kor még el lehetett viselni, és délután 5-6 körül sem volt benne melegem. Most meg ezerrel fúj a szél, és mikor épp a nap is elbújik, baromi hideg van. Kit érdekel, hogy más mit gondol?
2015. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekelt mások véleménye, mert én öltözködés terén béna vagyok.
2015. márc. 28. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem, miért érdekel mások véleménye, ha fázol. szóval b*meg, ha fázol, akkor öltözz fel. nem kötelező ilyenkor szét fagyni csak azért, mert nem divat a kabát. :D
2015. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!