Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről az oldalról rendelt már...

Erről az oldalról rendelt már valaki ruhát?

Figyelt kérdés
Http://www.aliexpress.com/item/E25-vintage-fashionable-white-ivory-of-bride-mermaid-wedding-dress-2015-dresses-bridal-gown-vestido-de/2036841454. html Erről az oldalról szeretném rendelni az esküvői ruhámat Magyarországra. És éredekelnének a vélemények,tapasztalatok. Esetleg valaki megtudná mondani,h vám megy e rá és kb mennyi pénzbe kerülne ? Köszönöm előre is a válaszokat. Üdv Rea

2015. márc. 30. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Rossz a link, de már rendeltem aliról. Annyiba kerül, amennyi ki van írva+ kiszállítási díj, ha van.
2015. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már sokszor aliról ruhákat, rendszerint az van hogy a képen lévőnek kapod egy bénább kínai változatát, ami rossz minőségű, fehér ruhánál gyakori hogy átlátszik olyan vékony az anyag... szóval esküvői ruhát semmiképp nem ott rendelnék. Főleg hogy méretben sem biztos hogy jó lesz.
2015. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!