Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemista srácok: Ti mennyir...

Egyetemista srácok: Ti mennyire márkás ruhákat hordtok és kb. hány félét egy szezonban?

Figyelt kérdés
Tehát hétfőtől vasárnapig minden nap mást vesztek föl? Vagy milyen gyakran viselitek ugyanazt a ruhát?
2015. márc. 31. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem hordok márkás ruhát, és nem veszek fel naponta más ruhát. Akkor cserélem, ha piszkos, beleizzadok stb. Fehérneműt naponta, blúzokat is szintén naponta.
2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egész a pénztől függ. Nekem nincs sok, tehát én nem hordok márkás ruhákat és nincs is olyan sok ruhám.
2015. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van néhány márkás ruhám, de nem sok. Egy ruhát egy héten 2-szer veszek fel (kivéve fehérnemű, póló).
2015. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon kevés ruhám van. Van 4 öltönyöm,pár ing,2-3 farmer. Mind Hugo Boss.


Szeretem és kell is,mert a jogra járok és itt nézik a márkát.


22/F

2015. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van 2-3 minden ruhadarabból, azokat hordom. Akkor veszek másikat ha az előző koszos vagy beleizzadtam vagy valami. A márkák meg nem érdekelnek, azt veszem fel ami tetszik, nem azt amivel hirdethetek valami márkát. Fogalmam sincs milyen márkája van a cuccaimnak. Leszámítva a bakancsomat, az éppen Bugatti.
2015. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ruhám van, és nagyon sokféleképpen kombinálom, így hétfőtől vasárnapig mind más, DE egyik sem drága. Középkategóriás márkák, nagy része turkálóból.
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok .... nyári ruhában nem nagyon kell gondolkodnod, mert jó időben csak vizsga van.
2015. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem h&m-ből van a legtöbb ruhám, ez szerintem nem annyira márkás, de valakinek igen. alap, hogy minden nap más ruhát veszek fel, mert piszkos lett, vagy beleizzadok, bár a farmert nem mosom egy használat után.

farmerem van kb. 4, amit szeretek, pólóból sokkal több, nem tudom, mennyi. pulcsiból is van vagy 10. ezekből tudok változatosan öltözni és mindig van tiszta ruhám.

2015. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25F
2015. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!