Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni valahol izzadásgát...

Lehet kapni valahol izzadásgátló (felfogó) "tapacsot" pólóra, pulcsira?

Figyelt kérdés
Kicsit furának tűnhet a kérdés, de régen láttam (jó pár éve) az Ottó magazinban (azt sem tudom, hogy létezik-e még az a magazin) olyan ruhára (pólóra, pulóverre) rögzíthető vagy ragasztható betétet vagy tapacsot, ami felfogja úgymond az izzadságot, így nem hagy foltot a ruhán. Lehet még kapni ilyet valahol? És ha igen, hol? Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. ápr. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én interneten rendeltem (hónalj betét), de annyira nem vált be. Tapadós, mint az intim betét, ennek ellenére elcsúszik, összegyűrődik, és ráadásul drága is.
2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossmannban szokott lenni.
2015. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ebayről rendeltem. Tényleg könnyen összegyűrődik, ha nem figyel oda az ember, szóval óvatosnak kell lenni öltözködésnél, de szerintem nem olyan drága (legalábbis amit én vettem), egyszer ki lehet próbálni.
2015. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Körbenézek a Rossmannban, DM-ben, illetve online is. (Nem tudtam, hogy lehet kapni még ilyet) :) Köszönöm Mindenkinek a válaszokat!
2015. ápr. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!