Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ez a cipő?

Szerintetek gáz ez a cipő?

Figyelt kérdés
[link] Amikor megvettem nagyon tetszett,de eddig az összes ismerősöm leszólta...

2015. ápr. 2. 19:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
ronda
2015. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Azért szólják le mert futócipő és nem utcai.

Ebben az emberek sportolnak és nem csak járkálnak. Nem véletlenül adidas run.

2015. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Tudom:D de amúgy kb az összes nike meg adidas meg minden,aztán fél városnak air force van:D én valami hasonlót szerettem volna de semmi képpen sem tomegcipot
2015. ápr. 2. 20:14
 14/39 anonim ***** válasza:

Nekem is van futócipőm, de én utcára egyszer nem vettem még csak úgy fel.

Engem irritál ha látok valakit abban és csak a suliban használja vagy épp bevásárolni megy benne.

2015. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Leginkább suliba járok benne:D
2015. ápr. 2. 20:27
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

nekem tetszik. : )

szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki utcára futócipőt vesz fel. rohadtul kényelmes, és nincs mindenkinek tökéletes lábszerkezete, hogy balerinákban rohangáljon egész nap anélkül, hogy 10 perc után ne fájna a lába...

ha illik a stílusodhoz, akkor kifejezetten jól tud kinézni.

[link]

[link]

2015. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

,,Rohangáljon egész nap''

Hát azért ne hasonlítsunk egy sulis életet egy irodai vagy tényleg szaladgálóshoz.

Bemegy és hazamegy, max még a sulin belül lejár 1 km-t és kész. Nem olyan rosszak az utcai cipők sem. Még csak nem is magassarkúról van szó, mert az tényleg 7-8 óra után fájdalmat tud okozni, de egy sima cipő...

2015. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Meg az a másik,hogy nekem tényleg nincs olyan stílusom,hogy balerina cipőben járjak:D
2015. ápr. 2. 20:35
 19/39 anonim ***** válasza:

lehet, hogy neked nem rosszak az utcai cipők, nekem sajnos azok. nekem sz_r a bokacsontom. : D nekem fél óra után megfájdul a lábam egy balerinában. ha egész nap suliban, irodában pl. balerinában kéne lennem, egész nap nyomorognék. de egy jó közepes sarkú bokacsizmában, ami fogja a bokámat, és vastag a sarka, abban jól elvagyok egész nap.

az meg a másik, hogy nekem sem illene a stílusomhoz, mert nem hordok kisblúzokat meg cuki szoknyákat. viszont a futócipő illik, van egy öltözködési irányzat, amihez ez is hozzátartozik. pl. amiket linkeltem.

2015. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy balerinát hordj ha nem bírod mert akkor fölösleges pont mint a tűsarkút, de hogy utcai cipő sem jó.

Amúgy ez a ,,stílus'' nem tudom hogy mi. Nálunk is vannak ilyenek. Rapper sapka+kutyalánc+mély kivágású laza póló, vagy csak laza, cicanaci vagy olyan farmer amiben kilátszik a boka+ air max, air force vagy futócipő.

Szerintem inkább röhejes mint stílusos, de lehet hogy csak én vagyok maradi.

2015. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!