Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti felvennétek egy...

Fiúk! Ti felvennétek egy piros slip on-t?

Figyelt kérdés
Végülis ma már bármit fel lehet venni nem? Vettem egy piros slip on-t a new yorkerben, de nem tudom hogy jó döntés volt-e. Cseréljem le inkább egy feketére?
2015. ápr. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én bugyit is viselnék.
2015. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy öltözködsz akkor persze, de ha rikítós kék fölsőd van, neonzöld nadrágod akkor nem ésszerű még egy rikítós színt belevinni :D

Én is szoktam néha a piros magas szárú Converse cipőmbe lenni, fekete szűk farmer (feltűröm addig hogy látszódjon az egész cipő), meg valami egyszerű ing vagy kardigán fölülre :D

2015. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
slip ont nem, de pirost simán
2015. ápr. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján egyszerűbb lenne :D De látatlanban nem lehet olyan rossz, bár kissé rikító cucc. Fekete semlegesebb, több mindenhez felvehető. Maga a Slip On meg laza, szépen lassan itt a szezonja megint :D
2015. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 supra01 ***** válasza:
100%

Naná, hogy fel! Be ne cseréld már!

Nagyon is menő most a színes cipők, slip on-ban meg nagyon is klassz tavaszi/nyári cucc.

Legyél kicsit merészebb, és ne zavartasd magad! Te is tudod, hogy klasszul néz ki!

2015. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elhatároztam, hogy kicsit magabiztosabb leszek, megtartom :D
2015. ápr. 4. 18:56
 7/7 supra01 ***** válasza:
Jó döntés!
2015. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!