Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki manapság a tanga fürdőruha?

Ciki manapság a tanga fürdőruha?

Figyelt kérdés
Nyára mini tangás bikinit szeretnék venni,de nem tudom ciki-e? Kinéznének mindenhonnan benne?

2015. ápr. 6. 07:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem divatos, inkább ízléstelen. Megjelensz egy ilyenbe egy strandon az összes öreg szottyos bácsi téged fog bámulni, a nőneműek meg rosszallóan fognak nézni.

Ha csak nem műtermi fotózásról van szó, akkor felejtős.

2015. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindig is ciki volt, mert ízléstelen, feltünösködö. Ja ennyire érdekel mások véleménye, akkor semmi esetre se vegyél ilyet fel.
2015. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért kérdeztem,mert amúgy nagyon tetszenek,de akkor nem veszek fel ilyet.

2015. ápr. 6. 08:11
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindegy mit veszel fel strandra.

Ha ebben éreznéd jól magad az se lenne baj mert a te döntésed. Ha pedig vonzónak tartanak, vagy féltékenyek rád az inkább pozitív szerintem mert akkor van mire.

Akármit vehetsz, de én a régi egybe ruhát amit az úszónők hordanak nem ajánlom.

2015. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az nem zavarna,ha bámulnak,de nem szólnának be?
2015. ápr. 6. 08:30
 6/27 anonim válasza:
80%
Ha tényleg csinos vagy benne, mert megvan hozzá a jó alakod, akkor nem ciki, bár valóban feltűnő. Neked kell eldönteni, hogy szeretnél-e kicsit feltűnősködni. Ha viszont nem áll jól, akkor überciki.
2015. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

barátnőm csak tangás bikiniben van, és nem kap sose beszólást, nézni meg az nézi aki akarja de nem nézik ki. jó popója van. szóval sztem nyugodtan vegyél. vagy gyere velünk strandolni ;)

23/F

2015. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom és meglátom,mit tapasztalok.
2015. ápr. 6. 08:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak néznek esetleg annyit hogy ,,de jó segged van'' de még ennyit sem valószínű főleg strandon. Max kiesik majd a szemük.

Ha szeretnéd próbáld ki, veszteni semmit nem vesztesz.

2015. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Azt ugye tudod, hogy a tanga nagyon egészségtelen. Nagyon sok fertőzést kaphatsz tőle. Ha még vízbe is mégy vele, akkor fokozottabb a fertőzésveszély.

Egyébként nagyon ízléstelen, ribis.

2015. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!