Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen fazonú férfi farmerről? (kép)

Figyelt kérdés

A képen szereplő énekes biztosan nem meleg, ugyanis felesége van neki. Úgy látszik ilyen nadrágot nem csak homoszexuálisok hordanak.

Mi a véleményetek róla? Tetszik? Nem tetszik? Lehánynád? Megfognád? Minden jöhet.


[link]



2015. ápr. 7. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Sima szűkített farmer. Ebben semmi b*zis nincs.

Én is hordok, haverjaim is pedig se b*zi, se páwa nem vagyok. Szerintem sokkal jobb mint az melyikbe 2-3x belefér a lábam.

Mondjuk én vádlira meg combra vásárolom ezeket, mert vékony a derekam, viszont a vádlim/combom elég izmos.

2015. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én nőit hordok még nem szolt érte senki,és ugyan ilyen feszes mindenütt
2015. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Régen amikor még nem lehetett szűk gatyát venni, én is nőit vettem, de azóta elárasztották a még női gatyáknál is szűkebb férfi farmerok a boltokat, múltkor próbáltam egy ilyet pont ami a képen van, de kicsit fura, hogy a combon is feszül, azért tettem fel a kérdést, hogy ez kire milyen hatással van. Mindenkinek megy a zöld kéz ;)
2015. ápr. 7. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek jó lába van, azon jól áll. Akinek két girnyó piszkafája van, annak nem.


Nekem nagyon tetszik a szűk farmer férfiakon, feltéve, ha mellé nem divatmajom módjára, hanem egyedien, és ízlésesen öltözik. Mert ugyebár nem mindegy kin van a ruha...

2015. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagány. :) Nekem is vannak hasonlóan feszes, sőt még ennél feszülősebb gatyáim is. Viszont ha van rajta valami jól sikerült enyhe koptatás, és nem ennyire egyszínű, akkor az sokkal jobban mutat. Főleg ha még feszülősebb ennél is. :) Az hogy combon is tapadós, az csak jó, jobban mutat úgy. Amik nekem vannak gatyák, azok fenéken is totál feszülősek, ugyanúgy, ahogy a csajok seggén is feszülni szokott. :)


Tök gáz, amikor valakin feszül egy csőgatya úgy, hogy közben meg trottyosan lóg a seggén. Az olyan, mintha betojt volna. :)

2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, ezek a gatyák csak jó lábon mutatnak jól. Nem hátrány, ha formás, és legalább egy kicsit izmos a vádlid. :)
2015. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a divat, én is pl lidl farmer jeggingset hordok.
2015. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, de nem gondolom, hogy a homoszexuálisok hordanának csak ilyet.
2015. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én őszintén megmondom herótom van attól, ha valakin buggyos, lógós bő farmernadrágot látok :D

Sokkal jobban szeretem a szűk, letisztult hatást keltő nadrágokat :D

2015. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!