Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a h&m-ben egy cipőt,...

Vettem a h&m-ben egy cipőt, de töri a lábamat?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható cipő a sarkamat és a lábfejemet is töri ott, ahol felül véget ér a cipő. Mivel velúrból van, nem tudom, hogy lehet-e a vizes technikás módszerrel segíteni a helyzeten. Ha a sarkába ragasztok saroktapaszt, akkor már csak elől nyom, mert nagyon kemény. Valami ötlet?



2015. ápr. 7. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak rá kell törni a lábadra a cipőt, nem kell trükközni. A legtöbb cipőt be kell törni. A sarkadra és a lábfejedre tegyél addig ragtapaszt.
2015. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Minden cipőt be kell törni? Na ne már!!! Biztos nem töretném véresre a lábam... Tuti a cipő lenne erősebb, és nem a tele sebtapaszozott bőröm! Meg gyönyörű is, hogy végig van ragacsozva a láb, főleg mikor a cipő dörzsöli le a tapaszokat, és a kosz ragad bele!


Kérdező, nehogy bütykösre kínzod a lábad! Egy dolog megoldhatja, fogj egy kalapácsot, tedd a cipő sarok feletti részét egy kemény, sík felületre, és a belső oldalán kalapáld meg!

Ha ez nem segít, akkor semmi! Ha nem jön be, vidd vissza... Sajnos más ötletem nincs!

2015. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A H&M-ben nem velúr, hanem műanyag cipőt kapsz csak. Nem is értem, a próbánál nem tűnt fel, hogy kemény és kényelmetlen??? Műbőr cipők nemigen "törnek be" a lábra, a bőr még csak idomul valamennyit, de ezek nem.


Ha már viselted utcán, akkor ennyi, próbálkozhatsz kalapáccsal, saroktapasszal, ragtapasszal, hátha... De szerintem sok remény nincs rá. Ha még nem viselted és megvan a blokk és a cédulája is, akkor visszaviheted.

2015. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nikol2323 ***** válasza:
Nivea krémmel(kerek kék) kend be a cipőt ott ahol töri a lábad és úgy vedd fel meg fogja puhítani a cipődet és a lábadhoz fog igazodni,de fontos hogy miután bekrémezted úgy vedd fel a lábadra.Én azokkal a cipőimmel csináltam amik törnek érdekes módon utána már bármikor fel tudom venni és kényelmes :)
2015. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Műanyagot puhít a nívea? :D
2015. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nikol2323 ***** válasza:
Próbáld ki és majd meglátod!:)
2015. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogom, mert nem veszek olyan cipőt, ami műanyag és töri a lábamat.
2015. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ruhaboltokban nem állandó hordásra cipőket árulnak, hanem alkalmi szettekhez illő " cipőket" hogy a csini rucidhoz azt is hozzácsapd, ha már ott jársz, nagyon olcsón. Tulajdonképpen hordhatatlanok, max egyszer felvevősek, úgyhogy azon, hogy töri a lábadat, nincs mit csodálkozni.
2015. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!