Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit számít a fiúknak,...

Mennyit számít a fiúknak, hogy milyen ruha van egy lányon?

Figyelt kérdés
Jó tudom,hogy nekik minél kivágottabb annál jobb. De nekem kicsi mellem van,úgyhogy ez esélytelen. Mennyit számít,ha valaki márkátlan ruhákban jár?

2015. ápr. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki márkát vesz nem ruhát és van aki ezt figyeli, de nekem pl a kedvenc szoknyám a sarki kínaiból van és nagyon sokan mondták már hogy csinos :)
2015. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másmilyen tehát ezt se lehet általánosan megmondani. Igazából vannak akik a márkát nézik, de azoknak az érzelmi intelligenciája is annyi. Aki pedig képes meglátni a szépet méteres márkajel nélkül is az megint egy másik kategória. Az első válaszolóhoz hasonlóan nekem is a kedvenc ruhadarabjaim noname ruhák, mégis sok fiú dícsérte már.


Ja a kivágásról annyit, hogy jól teszed ha nem teszel ki mindent. Ugyan vannak kivágott felsőim mert nagy nyakláncos vagyok és ahhoz kell a kivágás sokszor de nem akkora, hogy mindent megmutasson és ez így van jól. Nem kell mindenkinek mindent látnia.

2015. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összkép számít elsősorban. Az, hogy mennyire kivágott, nem érdekel. Lehet pár márkás ruhája, de egyáltalán nem ez az alapja.
2015. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi márkás cuccom nincs...Vagy nem tudom mit értesz márka alatt. Mégis van barátom, és sok fiúhaverom, akik szerint csinosan öltözködöm.. :)

Úgyhogy csak az újgazdag fiúkat zavarja egy-egy turis ruhadarab.. :) És az alakodnak megfelelő ruhákat hordj. Nekem szinte semmi mellem, tehát nem hordok mellkidobós pólókat, mert nincs mit kidobni. stb. stb.

2015. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretik a valtozatos oltozkodest. Tehat hogy hordjunk sokfele szint, ne csak nehanyat. Hogy valtozatosak legyunk, ne pedig unalmasak. Vagyis ne csak nadragban jarjunk, legyen mindenfele holmink, laza, elegans is, bohokas is, tobbfele szabasu felsok.

A marka senkit sem erdekel, en ugy latom. Inkabb a ruhak mennyisege es persze a csinossaga az, amivel lehet hoditani, inkabb ez fogja meg a fiukat. Es az, hogy izgalmasak legyunk, amit a tobbfele stilussal lehet elerni. Egyszer sportosak vagyunk, masszor dogosek, nocisek.

Es minel szebb a lany arca, alakja, de fokent az arca, annal kevesbe szamit a ruha, mert rajtuk meg egy zsak is jol mutat. Egy rondabb lanynal sokat jelent, hogy mit visel.

2015. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Márkás és noname ruhákban egyaránt lehet jól mutatni. Csak tudni kell, milyen testalkathoz mi áll jól. Sajnos a divat nem kegyelmez, és minden csaj szinte egyenruhaként ugyanazt hordja.
2015. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!