Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelni szeretnék a Wholesale...

Rendelni szeretnék a Wholesale Buying nemztközi oldalról, mennyire biztonságos? ( https://www.wholesalebuying.com/ )

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy olyan 20$ körül, de nem tudom hogy mennyire biztonságos, hiszen külföldről rendelek. A Paypal fizetési formát választanám, de még nem fizettem így. Nem tudom hogy biztonságos-e így rendelni, történhet-e valami baj.. Azt hiszem 45€-ig vám és áfamentes a csomag. Aki már esetleg vásárolt külföldről, azt tudna-e esetleg segíteni hogy mit hogy csináljak?
2015. ápr. 9. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szinte csak az internetről rendelem a ruháimat és még sohasem volt semmi probléma.Pay Pal-lal teljesen biztonságos.Erről az oldalról ma rendeltem és nekem minden rendben ment.Még nem rendeltem innen de úgy tudom biztonságos.Most várom a csomagom. :)
2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nagy Rebekaaaa válasza:
És esetleg olyan oldalt nem tudtok ahol hasonló árak vannak csak lehet férfi ruhákat is rendelni?
2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 beautylicious válasza:

Én csak ajánlani tudom, én sokat rendeltem már tőlük. Nagyon jó minőségű ruháik vannak egyben a posta költség is nagyon olcsó és gyors. Írtam róla a blogomon ha esetleg megszeretnéd nézni belinkelem. [link]

Bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2015. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!