Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához/ruhához a Vans...

Szoknyához/ruhához a Vans típusú vászoncipő vagy a Converse típusú tornacipő áll jobban?

Figyelt kérdés
Ha a Converse, akkor magas vagy rövidszárú?
2015. ápr. 9. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a magasszárú converse mindenhez illik :)
2015. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vans mindenképp! Ha converse, akkor meg a rövid szárú.
2015. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jó a vans de a converseből tényleg az alacsony szárú a jobb szoknyához szerintem. 25L
2015. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Converseből magas, Vansból sk8 hi.
2015. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig vans-t veszek fel szoknyahoz/ruhakhoz, de ez szerintem ízlés kérdése :) azt vedd fel ami szerinted jobban illik hozza :D
2015. ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyik sem! A szoknya/ruha különleges, nőies ruhadarab, míg ezek a Vans meg Converse lábbelik igénytelen tömegcuccok. A kettő együtt abszolút üti egymást. Kár elrontani egy csinos összeállítást egy rossz lábbelivel. Szerintem inkább válassz valami csinosabb lapos v. törpesarkú bőrcipőt, esetleg topánkát. Ezek kényelmesek, és emellett jól is néznek ki szoknyához.

Pl. egy ilyen cipő nagyon csini lenne hozzá: [link]

23/f

2015. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offolásért, de szerintem szoknyához/ruhához nem illik a tornacipő. Szandálban, balerinacipőben nem gondolkoztál esetleg?
2015. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

illik, csak az átlag nem hordja, de azért sok lányok látni.

nekem pl. nem tetszik, nem kényelmes a balerina, szandálból meg nem találtam még olyat, ami tetszene, pedig szeretnék.

2015. ápr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a szandál valami iszonyat ronda....


amúgy meg szerintem is inkább valami csajosabb cipő, akár balerina ha már a kényelem az elsődleges. De ha sportosabb szett akkor alacsony Converse... a fehér vászon. egyértelmű.

2015. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én jobban szeretem az ilyen cipőket a balerinánal, az mindig feltöri a lábam. Buliba pedig a magassarkú nem mindig alegjobb. Szerintem a röviszárú fekete-sötétkék Converse néz ki a legjobban szoknyával, én azzal szoktam viselni.
2015. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!