Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? {például:...

Milyen a stílusom? {például: emo, punk stb. } A példák közül van vagy sem? {Többi lent}

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom hogy milyen a stílusom. A hajam szőkés-barna, szemem egészen sötét barna. Alkatom vékony, és 152 cm vagyok. Hamar fölkapom a vizet, és olykor erőszakos vagyok. Imádok szivatni másokat, és közepes tanuló vagyok. Most jön a lényeg, az ízlésem. A zenék közül a rockot és a punkot szeretem. Nem bírom a monoton, remix-eket {vagy miket}. Többségben tornacipőt és csőfarmert, és mintás pólót. Szoktam hordani ékszereket, főleg fülbe valót, és karkötőt. Nem szeretem a rikító színeket, és a rózsaszínt. Az emelt talpú, illetve magassarkút nem szeretem. Bírom a kockás dolgokat, de csak pulcsiban. Szeretem a bőr dolgokat. A szoknyákat nem szeretem.



L/12



2015. ápr. 9. 23:04
 1/5 anonim válasza:

Az hogy milyen valakinek a stílusa, azt önmagában tudja az ember. Ez nem olyan dolog amire más tudná helyetted a választ. Max azt kérdezheted meg, mi a véleménye rólad másoknak, de a stílus, az egyéniség nem meghatározható, mindenkinél más.

Egyébként amit leírtál magadról, már saját magadnak válaszoltál is. De amúgy szerintem meg egyszerűen csak fiatal vagy még és elértél ebbe a korba. Én 12 éves koromban ugyanilyen voltam, imádtam azokat amit leírtál. Csak rockot hallgattam meg lázadós punk zenéket, gyűlöltem a rózsaszínt, tornacipőt voltam hajlandó csak fölvenni. Ez nálam azonban elmúlt kb 16 éves koromban és azóta is változok folyamatosan. Most 19 vagyok, és imádom a rózsaszínt, a magassarkúkat, a színes ruhákat. Mindenki azt mondta, így lesz, hogy ki fogom nőni a "sötét" korszakomat, de nem hittem nekik. Aztán igazuk lett. :D De amúgy nem azért írtam, hogy megbántsalak, a lényeg az, hogy bármilyen is a stílusod, te jól érezd magad a bőrödben! Soha nem szabad aszerint változni, amit a társadalom jónak lát.

2015. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem haragszom rád, hiszen nem sértésnek írtad.:)
2015. ápr. 9. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy átlagos, "nem cicababás" tizenkét éves lány stílus.. :) A 12 évesek három részre oszlanak: róóózsazsín minden mennyiségben, "leszarom mi van rajtam, anyu öltöztet", vagy amilyen te vagy. Csőfarmer és mintás póló + sok bizsu. Ugyanilyen voltam és az iskolámban minden 12 éves ilyen. :D

Hogy ennek mi a neve...nem tudom. Átlagos öltözködés.


18L

2015. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16:40;

Köszi a választ!

2015. ápr. 10. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Átlagos 12 éves öltözködés. Pont ilyen voltam amúgy 12 évesen. De nyugi, nem kell ezen pattogni, ki fog alakulni a stílusod, már ha fel mered vállalni magad. Nekem is 12-13 évesen kezdett kialakulni a stílusom, akkor kezdtem el rockosabb, punkosabb zenéket hallgatni, és ilyesmiket. De még most, 16 évesen is változok, két éve például elegánsabban szerettem öltözni (annak ellenére, hogy milyen zenét hallgattam), most meg mérföldekkel más az öltözködésem :D

16/L

2015. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!