Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a fekete Converse cipőmről a vörös foltot?

Figyelt kérdés
A következő történt: a mosdóban, amikor kiemeltem a WC-kefét a tartójából, a padlóra és a cipőmre egyaránt fröccsent egy kis folyadék meg a fene tudja még mi. A cipőmön azóta rajta van egy vörös csík (fogalmam sincs, hogy mi, remélem, hogy nem az, amire gondolok...), ami sehogyan se jön ki. Sikáltam, mindent csináltam, talán elhalványodott egy nagyon kicsit, de ugyanúgy ott van. Ki lehet egyáltalán mosni, vagy rajta fog maradni? Egyébként ilyen típusú cipőről van szó: [link]

2015. ápr. 10. 16:41
 1/6 anonim válasza:
Mire gondolsz pontosan?A vörös szerintem annyira nem látszik meg a feketén.
2015. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami domestos szerűség volt, és kiszívta a cipőd színét.
2015. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fotózd le a cipőd
2015. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, valami vöröses vegyszerszerűség volt, ami kiszívta a cipőm színét azon a részen, ahová ráfröccsent. Fekete filctoll "segített" már csak rajta...
2015. ápr. 11. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
:(
2015. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén néz most így ki a cipő... :( De majd megszokom...
2015. ápr. 11. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!