Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik póló a jobb?

Szerintetek melyik póló a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Melyik lenne jó ezzel a pulcsival?


[link]



2015. ápr. 11. 16:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és ez a nadrág szerintetek jó lenne nyárra?


[link]

2015. ápr. 11. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:

A nadrág az jó, ha van alatta valami ha nem :D

A pulcsi őszintén nekem annyira nem tetszik, a pólóknak is csak a hossza ami engem zavar :D

Én is szeretek különlegesen öltözködni, de nekem ez kicsit fura :D Az ilyesmiket ahogy én láttam bőrdzsekivel szokták hordani, ilyen pulcsival meg magába nem láttam még :D

De nekem a 2. póló tetszik a legjobban :D

16f

2015. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SweetLady ***** válasza:
100%

mindegyiktől hányok :D ilyen semmilyen felsőkért ennyit kérni :'D

a nadrág meg max kondiba :'D

nálam ezek a cuccok 10/-22

2015. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a 2. póló egyértelműen! az 1. még okés, de a 3 az csúnya szerintem. meg nekem a pulcsi és a nadrág se tetszik
2015. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) Az 1-2 poló tetszik nekem is, a pulcsit szerintem meg hagyom, a gatyán meg gondolkodom még.
2015. ápr. 11. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A keleti kaftán ötvözve van a modern városi sikátor lakók rogyaival . A gatyát 1930-as évek focistái viselték és a fővárosi nagycirkusz érdemes művészei .
2015. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon ratyin néznek ki.

Elég gáz ez a divat.

2015. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még a 2. póló néz ki a legnormálisabban. A pulcsi egyáltalán nem tetszik, a nadrág meg tényleg max edzeni.
2015. ápr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. pólón és a gatyán kívül tetszenek. De ez csak az én véleményem mivel mindenkinek azt kell viselni ami saját magának tetszik még ha fura is, mert én például az öltözködésemben szeretem megmutatni az egyéniségemet/stílusomat (egyébként nem vagyok goth meg ilyesmik:D) és nem azt kell nézni, hogy az utcán milyen összeállításokat láttam már és hogy azokhoz képest mi lesz fura és mi a divatos hanem azt, hogy nekem annak a ruhadarabnak éppen tetszik-e a stílusa, anyaga, szabása.:)
2015. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!