Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Rockpince?

Milyen a Rockpince?

Figyelt kérdés
14 évesen mennék az apukámmal a Rock Pincébe vásárolni, de még soha nem voltam. Kinek mi a tapasztalata? Az eladók kedvesek? Milyen a hangulata? Milyen a termék minősége? Vannak ott próba fülék? Fel lehet próbálni a ruhákat?

2015. ápr. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én messze lakok a boltoktól, neten szoktam beszerezni a cuccokat.

De csak innen nézve, jó! Rendesen szállítják a cuccokat (plusz külön felhívják a figyelmed, ha valamit messzebbről kell beszerezni, aka sokáig fog tartani a lerendelése) és barátságosan válaszolnak a mailekre.

Egyszer voltam egybe Győrben, nem nagyon nézegettem, annyira örültem, hogy végre megtaláltam a boltot (nagyon kellett sietnem). Így visszaemlékezve kicsi volt és sötét. :D

2015. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokszor járkálok oda, valóban kicsi és sötét a fentebb említett bolt, de kellemes rock/metál zene szól, az eladók jó fejek, és van próbafülke :) A cuccok sajnos drágák, de elég jó minőség (a felsők legalábbis). Övet viszont NE vegyél ott, műbőrt legalábbis, mert a szegecsesem 2 használat után megkopott elég csúnyán.

Arra viszont számíts, hogy egy kicsit nagyobbak a méretezések az átlagnál, legalábbis női felsőkből (én S-M-es vagyok, de az S-es pont passzos :D ). Férfi ruházat téren nem tudok nyilatkozni :D

puszipacsi :D remélem segítettem :))

2015. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én internetről rendeltem.Nagyon kedvesek.Gyorsan kihozták.Viszont a méretézsre nagyon figyelj.
2019. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!