Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az összeállítása...

Mit gondoltok az összeállításaimról?

Figyelt kérdés

Annyira még nem találtam meg a stílusom (bár mostanában egyre inkább érzem azt, hogy nagyjából megvan :D), de rengeteg összeállítást csináltam/csinálok. Vannak elég sablonosak is, illetve van amit nem én, hanem a húgom csinált, de ezeket szerintem fel lehet ismerni. Hogy tetszenek? Légyszi kort is írjatok! :)

[link]

16/L



2015. ápr. 12. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különlegesség nincs benne. Végül is minden második lány így öltözködik. 15 éves húgom is, meg az összes barátnője.

19/L

2015. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem rosszak:)
2015. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, elmegy, de semmi extra. Mondjuk van, ami szerintem tök nem illik össze.
2015. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a She's American beuauty, a Red, a Minimal black jellegűek tetszenek, viszont a fekete szaggatott, feliratosak annyira nem, de ha ilyen a stílusod, akkor persze tizenévesen még elmegy az is.
2015. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz sztem nem jó az a zöld pulcsi

a boyfriend farmer pedig kiégette a szemem.

az az a darab, ami a vékony lányokon sem mutat jól.

meg a normálokon se

2015. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jók, de egypáron látszik hogy fiatal vagy. :D
2015. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk azt még hozzátenném, hogy rgyáltalán nem így öltözködök. Nincs az a pénz, amennyiért felvennék egy crop topot, vagy esetleg egy boyfriend farmert. :D Ezek inkább csak olyan próbálkozások, tetszenek, de nem feltétlenül venném fel őket, max egyet- kettőt. De köszönöm a kritikákat! :)
2015. ápr. 12. 21:45
 8/8 anonim válasza:
tok semmilyen egz tucat ilyen van polyvoron
2015. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!