Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 23 évesen ciki tornacipőt...

23 évesen ciki tornacipőt hordani szoknyával?

Figyelt kérdés

Túl kislányos vagy még belefér?

Ha ez számít, még tanulok.



2015. ápr. 13. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, én 25 évesen is szoktam néha, egyik ismerősöm meg 30 évesen is. Ha valakinek illik a stílusához, szerintem nem gáz, attól függetlenül, hogy általában nőiesebben öltözködöm.
2015. ápr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, én is szoktam. 25L
2015. ápr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, nőverem is szokott, eki veled egy korú
2015. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen a szoknya, egy rövidebb, sportosabb szoknyához belefér, de amúgy kicsit fura.. plusz csak akkor áll jól, ha vékony a lábad.
2015. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Boldog-boldogtalan tornacipőt hord, nem korfüggő, szoknyával sem.
2015. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen is szoktam, de amúgy szoknyától függ, hogy jól néz-e ki.
2015. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magas szárú fekete tornacipőt szoktam hordani, sötétebb harisnyával és sötétebb szoknyával. Nekem jól áll, sokan mondják is, és fiatalos. Pedig igaz hogy csak 22 éves vagyok és elég komoly állásom van, igaz a munkahelyemen külön munkaruhám van.
2015. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem menő...

A filmekben is szokott lenni nem tudom,hogy divatból-e vagy mert film. Attól függ milyen a társaságod. Engem a barátaim régen leszóltak ha valami eltérő ruhát vettem fel. De már nem a barátaim. :)

2015. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Nekem olyan 15 evesen volt ez a maniam. Hogy 23 evesen ciki-e, hat nem tudom, de en biztos nem hordanam.

22 vagyok, de torekszem arra, hogy inkabb noiesen oltozzek, es szoknyaval mar nem vennem fol a sportcipot. Sportcipo egy shorttal vagy farmer nadraggal, szoknya balerinaval magassarkuval vagy nyaron szandallal.

2015. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!