Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most a koszos és szakadt...

Most a koszos és szakadt tornacipők, dorkók vannak divatban?

Figyelt kérdés
Nekem van egy régi dorkóm,egyszer sárga volt,most már szürke,és mindenhol elszakadt,de csak kutyasétáltatásnál húzom fel.Normális dorkóba járok iskolába,mármint ameddig az normális lesz,mert egyszer mindegyik megöregszik...én egy évben örülök,ha kikönyöröghetek egyet..de most tényleg ez a divat?Egyik osztálytársamnak fehér volt valaha a cipője,most szó szerint majdnem fekete,és hát néhány helyen el is van szakadva...Tényleg ez lesz a következő cipőviselet?
2010. febr. 20. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az a dorkó?
2010. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ok, már utánanéztem...
2010. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igénytelenek, ennyi. Ilyen sárban könnyű koszos cipőben járni.
2010. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat egyaltalan nem!!!es nem attol valik vmi divatta,mert az egyik osztalytarsad olyan hanyag,h lusta cipot mosni!!!
2010. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tornacipő télleg divat :d De nem az elszakadt hanyag hanem a szép ápolt :D
2010. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak egy osztálytársam,több is,a suliban is és az utcán is nagyon sok olyan embert látok,akinek ilyen a cipője...
2010. febr. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!