Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzt tűrjem be a...

Matrózblúzt tűrjem be a szoknyába?

Figyelt kérdés

Ünnepség lesz a suliban, nekem az a nagy matrózblúzom van ez a fajta: [link]

A Szoknya is elég bő: [link] A Suliban szinte mindenki be szokta tűrni, de nekem betűrve olyan mint egy kislány, kitűrve meg nem néz ki ünnepiesen.



2015. ápr. 14. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L
2015. ápr. 14. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tűrd be, és huzogasd kicsit ki, hogy olyan "buggyos" legyen. Nálunk is kötelező volt a matrózblúz, de utáltuk :D Még így nézett ki a legnormálisabban...
2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Bár így sem néz ki olyan jól, de jobb, mint ha kint lógna. De így, hogy kicsit kihúzogatom, jobb.
2015. ápr. 14. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Tűrd be. Szerintem mindenkinek be kéne tűrni. Nagyon rosszul mutat ha kint lóg a matrózblúz. És igen, egy kicsit húzogasd ki, úgy jobb. De semmiképp sem legyen ki. Ráadásul a mi sulinkban rá is szólnak, ha valakinek kint van.

17/L

2015. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat ^^

Én nem útálom annyira. Egész nap abba kell majd lenni, mert valami rendezvényre megyünk.

2015. ápr. 16. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, hogy érvényesüljön a melled, akkor ne csináld meg buggyosra, mert úgy alig fog látszódni. Inkább feszüljön a melled alatti részen.

Ha nem akarod rá felhívni a figyelmet, akkor lehet buggyos is. De csak ha lapos a hasad. Ha netán pocakosodó típus vagy, oda hízol, és van is rajtad pár plusz kiló, akkor inkább ne tűrd be, úgy jobban leplezi a hájat.

2015. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kis vékonyka alacsony vagyok. Buggyosan sokkal jobb, nem szeretem mutogatni a mellem. :)
2015. ápr. 16. 16:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a legtöbben betűrik, inkább nem tűnnék ki a tömegből azzal, hogy kint van. :)
2015. ápr. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!