Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatnék kisméretű...

Hol kaphatnék kisméretű melltartót?

Figyelt kérdés
Minőségi melltartóra lenne szükségem, de sajnos sehol sem találok a drágább boltokban megfelelően kis méretet. Intimissimiben eddig egyszer vettem super push up melltartót, ebből jó volt a 75B-s, de most pántnélküli kellene, ebből a B nagyon nagy volt rám. Szóval 75A kellene, de mindenhol csak neten látni ezt a méretet, boltokban sehol nem tartanak belőle (Triumph, Intimissimi...stb. érdekelne). Ti hol tudtok ilyen kis méretet vásárolni?
2015. ápr. 15. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Triumphban méret kell hogy legyen (fazont nem tudom), nagyobb üzletbe menj. Marks&Spencer.
2015. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ahol voltam eddig Triumph-ban, B-s alatt nem volt melltartó, de 75-ös sem nagyon. Neten is nézegettem a webshopokat, amik Triumph-ot árulnak, ott sem találtam sehol sem 75A-t. Van egy újfajta melltartójuk, ami eléggé tetszik, Body make up magic wire a neve, ebből van olyan verzió, aminek levehető a pántja, de ebből sem találtam eddig sehol sem méretet. Mindenhol csak a nagymellű nőkre vannak felkészülve a boltok. :/
2015. ápr. 15. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pedig a Triumphban vásárolok 75/A-s melltartót.
2015. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Womens Secretben szoktam venni 70A melltartót, szóval gondolom akkor van 75A is.
2015. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most voltam a Bécsi úton az outletben, igazából a kosárméretet nem néztem, de az meglepett hogy 65-stől volt méret. Szóval ha hátban van kicsi, akkor kosárban is kell lennie (persze legegyszerűbb felhívni néhány üzletet).
2015. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A triumph tipikusan nagyy mellre gyárt. Néztem már ott 75at de elég bénácska vol. Nem is értem miért ragaszkodsz hozzá.
2015. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Melyik az, amelyik nem nagy mellre gyárt?

2015. ápr. 15. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
h&m?
2015. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az intimissimi, tezenis.
2015. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Intimissimi-ben túl nagy volt a B-s pánt nélküli. Tezenist egyszer próbáltam, de nem tűnt túl jó minőségűnek.
2015. ápr. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!