Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb férfi fürdőnadrá...

Melyik a jobb férfi fürdőnadrág szerintetek?

Figyelt kérdés

Jön a nyár, jön a strand és kellene egy.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval, ti melyiket vennétek fel?


2015. ápr. 17. 16:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9-es még mindig az érdekel, hogy én hogy érzem magam benne, vagy XY olvasó azonosulni tud a kérdéssel, ő hogy érzi benne magát.


Az hogy átlátszik a pénisz domborulata baromira nem érdekel, a mell is átlátszik (nekem is) még trikón is, mivel izmos. Nőknek meg főleg.


Szóval nem értem.


Ha a nők vagy mások véleményére lennék kiváncsi, hogy ők mit gondolnának egy ilyen srácról a strandon, akkor egy kategóriával lejjebb mennék.


De ha már felhoztad, pl. az exem szerint kiábrándító a lenge alsónadrág. Akár strandról, akár egyéb viseletről beszélünk.


De még mindig csak a fentit tudom leírni, attól hogy neked ez az esztétikus, másnak meg nem ez az. Szóval ilyenfajta vélemények nem igazán érdekelnek.


Férfiak véleményére vagyok kíváncsi, hogy ők ezeket mennyire preferálják stb.

2015. ápr. 18. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!