Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Shuffle nadrágnak kb....

Egy Shuffle nadrágnak kb. milyen szélesnek kell lennie az aljának és a felső részének?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 20:23
 1/6 anonim válasza:
sztem ez teljesen mind1...amien széles a derekad, olyan a felsőrész, és amien tágan teccik, olyan széles az alja, de kb olyan 30cm átmérő az má úgy jóféle
2010. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Thx :)
2010. márc. 18. 19:54
 3/6 anonim válasza:
Kicsit későn válaszolok, de 30cm????!!! Az én gatyám alja 100 cm :D
2012. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem késő. :)

És milyen anyagból vannak ezek?

Meg hol lehet egyáltalán kapni ezeket a színes fényvisszaverőket belföldön?

2012. jún. 13. 12:18
 5/6 anonim válasza:

bocs, csak most láttam, hogy még írtál. Egyébként ne erőltesd a fényvisszaverősdit, én is most szedem le az enyémről :D És le is fogom szűkíteni olyan 85 cm körülire, mert már nem is látszik benne a lábam. Az enyém "homemade", 2 farmerből raktam össze, és én meg vagyok elégedve vele. Bár a súlya kicsit nagyon sok. :D

Nadrágokat lehet készen kapni sok helyen, a leközelebbi az a trAuss (trauss.eu), ez Szlovéniában van, és elég olcsón árulnak. Nekem most jött meg tőlük egy felső meg egy póló (amit ingyen kaptam, mert elég sok ideig nem tudták elküldeni :D), és teljesen meg vagyok elégedve vele, sztem megéri az árát. Egyébként látogass el ide [link] , itt nagyon sok minden le van írva, csak mostanában nem túl nagy az aktivitás :(

2012. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! :)
2012. jún. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!