Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne csússzon fel a szoknyám?

Figyelt kérdés

Felszolgáló vagyok. Felkérést kaptam hogy dolgozzak egy 70-80 fős rendezvényen.

Mindig fekete nadrágban dolgoztam, de itt elvárják a szoknya viseletét. Van 2 csőszoknyám, de nem tudok benne biztonságosan dolgozni, mert folyton felcsúszik, és épp hogy nem látszik ki a fenekem.

Mit lehet ez ellen tenni? (Új szoknyát nem szeretnék venni)

Előre is köszi a válaszokat.

20/L



2015. ápr. 19. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni, csak hogy veszel olyan szoknyát ami nem cső, és az nem csúszik fel.
2015. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Add el valahol ezt a kettőt, és az árából vegyél egyet, aminek a fazonja jó neked. Ha felcsúszik, akkor ezek nem jók rád, kár volt megvenni őket.


Esetleg kérdezz körbe az ismerőseid közt, hogy tudna-e valaki kölcsönadni egy fekete szoknyát egy napra...

2015. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vidd el egy ruhajavítóhoz, és kérd meg hogy szűkítsék be a derekánál. Nekem is van egy ilyen problémám, nem rég vettem egy szoknyát az H&M-be és folyamatosan felcsúszik a derekamnál, hiába használok övet.Korábban már szűkítették be szoknyámat,próbáld meg.
2015. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!