Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet a textilfestékkel olyan...

Lehet a textilfestékkel olyan szép mintákat rajzolni a pólóra, mintha boltban vettem volna?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy nem-e lesz a sok mosástól szétkenődve a festék a pólón? Ha ráfestettem, akkor nagyon fog látszani, hogy ez ilyen "házi készítésű" póló? Köszönöm.:)
2010. febr. 20. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha jól rajzolsz, és nem vagy ügyetlen persze hogy lehetséges!

Én is rajzoltam már igy, csak sok időt vett igénybe, mivel az alaposságra törekedtem, én nem szerettem volna elhamarkodni!

szerintem nyugodtan csinálhatod te is csak előbb vegyél 1 régi pólót elő és gyakorolj rajta, ha meg már elkezded a rendes pólódon csinálni a festést vigyázz hogy 1ik oldalát ha fested át ne folyon a másik oldalára, ezért tegyél a pólódba olyankor szivacsot, vagy pl: 1 vágó deszka is jó lesz szerintem!

fogj bele szerintem és majd irj hogy hogy sikerült! :)

De figyelj nagyon oda, mert 1 óvatlan mozdulat, és vége lesz a pólódnak!

szia:)

2010. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Matricázd(öntapadó tapéta) ki a formát, vidd fel a festéket egyenletesen, majd, mikor megszáradt húzd le a a matricát. Vagy vegyél szitát, az sokszorosításra jó. 50es szita megfelelő hozzá.
2010. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek:) Oké majd írok, hogy milyen lesz, én is kíváncsi vagyok:P
2010. febr. 21. 14:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Na sikerült megcsinálnom:D

Nem nagyon tetszik, mert nem egyenletesen vittem fel a festéket, ezért rücskös lett:S De hát a gyakorlat teszi a mestert:)

2010. márc. 1. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos olyat házilag sehogy sem tudsz.. szitával szokták felvinni a pólókra azokat a mintákat, (vagy újonnan már gépekkel..) azért egyenletes.. meg másfajta festékkel mint amit árulnak az embereknek.. szóval ne keseredj el ha nem sikerül:(
2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!