Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! Ha elmentek a...

Csajok, nok! Ha elmentek a baratnotokkel pizzazni, mit vesztek fol, illetve mit visztek magatokkal a taskatokban?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
22L
2015. ápr. 19. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Abban megyek, ami épp rajtam van. Farmer, póló, tornacsuka stb. A táskámban meg attól függ, honnan megyek. Ha óráról, akkor nyilván benne van a füzet, stb. de ha otthonról akkor csak pénztárca, iratok, papírzsepi, ilyesmik. Mondjuk barátnőim nincsenek is, a barátaim mind fiúk.


24/L

2015. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk szombat esti program
2015. ápr. 19. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Helytől függ, de pizzázóba nem öltözök ki túlzottan, hanem azt veszem fel, mint hétköznap. Ha a Gundelbe mennénk (de nem fogunk, mert nem a mi árfekvésünk), akkor az más.

Farmert, fekete nadrágot, tornacsukát, bakancsot, valami hosszúujjú felsőt, topot vagy inget veszek fel.

Táska: ha nincs más program, amihez kéne valami, akkor csak egy övtáskát vinnék, benne pénz, iratok, mobil, zsepi, betét, esetleg gyógyszer.

2015. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Én azért meg adom a módját minimálisan, mégiscsak a barátnőim szóval vagyok annyira igényes h nem tornacsukában slattyogok oda :D annak is megvan a helye, egy közös kiránduláson mondjuk, de azért egy étterembe sztem minimálisan ki kell öltözni... max h ilyen talponálló, akkor nyilván nem... szóval általában magassarkú v balerina, vmi szoknya v leggings hosszú felsővel... vmi bőrdzsekivel... ilyesmit


a táskámban meg amit mindenhova viszek, mobiltelefon kulcs, sminkek, zsepi, rúzs stb :D milyen fura kérdés ez :D

2015. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 pizzázni, nem egy csúcskategóriás étterembe. ma már a tornacipő nem csak a kertbe való. pizzázni estére én se öltözök ki túlzottan, de mondjuk kedvemtől függ, azért egy szép nyaklánc vagy csinos blézer belefér. magassarkú kizárt, mondjuk azt amúgyse hordok.


táskámban meg a legszükségesebbek: nesszeszer, teló, kulcs, pénz, bérlet, zsepi, ilyesmik

2015. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szombat esti programra is lazán elmegyek a tornacsukámban, a szakadt farmeromban meg egy sima fekete atlétában. Ez van, nem szeretek kiöltözni, pláne egy pizzázáshoz. Ha színvonalasabb étterembe mennék, akkor az más de egy egyszerű pizzázáshoz még a párommal sem öltözök ki, nemhogy a haverjaimmal. :D


1-es voltam

2015. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

időjárástól függ nálam, ha most áprilisban mennénk és olyan 18-20 fok lenne napközben akkor:

Lapos ballerina féle cipőmet, egy szűkebb szűárú farmert vagy szövetnadrágot, pulovert/polot/inget, blézert vagy ballont vennék fel

Mindig sminekelek igy ide is sminkelnék, hajam beszárítva egyenesre, parfüm, táskám.

Táskám mindig van pénztárcám,mobilom, papirzsepi,pirosító-rúzs-szájceruza, higénias törlőkendő kézre, lakáskulcsok, kocsikulcs,napszemüvegem..

24/L

2015. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!