Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér, meg a színes pamuthar...

A fehér, meg a színes pamutharisnya is divat lett a kerékpárosoknak?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel biciklistől vonatra ültem, és Szobig mentem, onnan visszatekertem Pestre, mert beleszerettem a Dunakanyar látványába,és ezt csinálom pár éve, de igazából nem is erről van szó. A vonat indulása előtt felszállt egy 20-25 év körüli fiatalember a kerékpárjával, és azt rögzítette. De a ruházata igazán nem volt mindennapi. Fekete kapucnis pulóver,ráhúzva egy fehér póló, szürke rövidnadrág, és egy régifajta fehér pamutharisnyanadrág.Az a bordás, ami már teljesen eltűnt. Aminhez még egy zokni, és egy fekete sportcipő is kapcsolódott. Teljesen meglepődtem, de igyekeztem nem feltűnően bámulni. Amúgy is mással voltam elfoglalva.De vajon miért hordja, és pont fehéret? Talán ez jön be neki? Meg akartam tőle kérdezni, de lehet elküldött volna a francba, hogy mi közöm hozzá?! Zebegényben szállt le, utána már nem láttam. De az viszont rémlik, hogy Pesten láttam pár ilyenfajta színes pamutharisnyában bicajozni. Lehet, ugyanaz a személy? Mindenesetre meg kell hagyni, elég bátor természetű!

2015. ápr. 20. 16:12
 1/6 anonim válasza:
Ujra divat ez,szivi....
2015. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem láttam ilyent, csak ezeket a nylonos streccs nadrágosokat, olyant fiút láttam már aki ilyen kosaras szerelésben volt, mint Amerikában járnak repper stílus, nem tudom a nevét, de fekete harisnya féle is része volt a szerelésének.

Miért kell ehhez bátorság? Biciklizőknél nem ritka a harisnya. Utcán nem divat, de én szeretném ha az lenne.

2015. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tök mindegy, hogy mibe van? Igen, semmi közöd hozzá, hogy ki mit vesz fel.

Semmi közöm ahhoz, hogy kinek mi a véleménye rólam. Az az ő problémája.

2015. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztelt hármas válaszoló! Tény, hogy azt vesz fel amit akar, ezért nem is kérdeztem meg töle. Csak kíváncsi lettem volna, miért hordja,ennyi az egész. De tényleg semmi közöm hozzá, ez vitathatatlan.
2015. ápr. 20. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még senkin sem láttam, attól, hogy egy valakin ilyen volt, még nem divat.
2015. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a srácot már több alkalommal láttam, és nem csak fehér pamutharisnyanadrágban. Ugyanúgy hord szürkét, kéket drappot, és piros színűt is felvesz. Legtöbbször a Pesti,és a Budai rakparton lehet vele találkozni,de Szentendre felé is előszeretettel teker.

Mint ahogy említettem, több alkalommal is összefutottam vele, egyszer a Haller utcai hajóállomásnál álltam meg pihenni, és később ő is ott állt meg. Nagyjából stimmelt a ruházata ahogy,a kérdező leirta. Én vettem a bátorságot, és megkérdeztem tőle, hogy miért hord a bicajozáshoz ilyen régimódi fehér harisnyát.??!Hát nem harapta le a fejemet, elmondta, hogy neki ez tetszik, ez jön be,ezt szereti. És hozzátette, nemcsak fehéret hord,hanem az előbb leírtakat, csak amilyen színű harisnyát felvesz, olyan felső ruházattal egészíti ki. És nagyon nem érdekli mások véleménye. Ráadásul nős ember.Egy kicsit még dumálgattunk, aztán ment az útjára.

2015. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!